HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 460; poniedziałek, 13 lipiec 2020 Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2019-11-26
Dawid Pietrzkiewicz: Myślę, że z Lesznem może być trudniej niż z Zieloną Górą
Dawid Pietrzkiewicz: Myślę, że z Lesznem może być trudniej niż z Zieloną Górą

Źródło: Stal Gorzow  


Kolejny tydzień, to kolejny rywal. Tym razem gorzowianie przygotowują się do meczu z Lesznem. 

O tym, ale także o kilku ciekawych kwestiach w meczu z Zieloną Górą, rozmawialiśmy z kołowym Stali, Dawidem Pietrzkiewiczem i rozgrywającym, Adrianem Chełmińskim.
 
Adrian Chełmiński: Derby dla Gorzowa, zgadza się! Myślę, że spotkanie było bardzo wyrównane, ale także przez to, że pojawiały się przestoje – nasze i po stronie Zielonej Góry, bo od samego początku wyszliśmy na prowadzenie 11:4, chociaż to oni zdobyli pierwsze dwie bramki. Później nie wiem, co się stało, ale zaczęliśmy stopniowo tracić tę przewagę. Do przerwy było tylko 1. Porozmawialiśmy w szatni, co mamy zrobić, co poprawić. Wyszliśmy na drugą połowę naprawdę bardzo zmotywowani, bo to jednak nie był zwykły mecz, tylko derby. Chcieliśmy wygrać i w drugiej połowie nie robiliśmy takich głupich błędów w ataku i udało się. Gwiżdżący kibice gospodarzy, to właśnie klimat spotkania derbowego, można się było tego spodziewać. Jest to jeszcze większy smaczek, że przy tych kibicach, którzy mocno dopingowali swoją drużynę, pokazaliśmy na co nas stać i wygraliśmy 4 bramkami.
 
Tak, przed nami kolejne trudne spotkanie. Myślę, że nie możemy oceniać zespołu z Leszna przez pryzmat ich przegranych, bo spotykaliśmy się z nimi nie raz, nie dwa, spotkania były zawsze bardzo wyrównane, oni mają na pewno mocną obronę i nasze mecze kończyły się małą różnicą bramkową. Nie możemy zlekceważyć tego przeciwnika, bo to, że przegrywają swoje mecze, wcale nie oznacza, że będzie łatwo i przyjemnie wygrać to spotkanie.
 
Myślę, że pozycja lidera to powód do radości dla każdego. Nawet mimo tego, że trudniej się utrzymać na fotelu lidera, niż go zdobywać. Każdy stracony nawet 1 punkt, przybliża rywali do tego, by nas z tej pozycji zepchnąć. Tym razem się udało i mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą passę zwycięstw.
 
Dawid Pietrzkiewicz: Udało się, 3 punkty nasze, szkoda tylko tego przestoju w 1 połowie. Daliśmy im w tym momencie tlenu i myślę, że gdybyśmy przycisnęli już wtedy, to do przerwy mogłoby już być po meczu. Nie wiem, skąd ten przestój, rozluźniliśmy się trochę, pewnie myśleliśmy, że samo się wygra, skoro już odjechaliśmy. Nasz błąd. Przez naszą niedokładność w ataku, daliśmy im szansę na kontry i  dogonili, a przez to grało się nerwowo całą drugą połowę. 
 
Trener uczulał nas przed meczem, że właśnie dużo grają do koła, że obrotowi są najgroźniejsi w całym zespole, nie udało nam się wyegzekwować założeń, dużo piłek do nich niestety doszło, także  nad tym musimy popracować. A chłopaki z koła z AZS-u na plus, zdobyli kilka bramek,  wywalczyli kilka rzutów karnych, to do poprawy u nas.
 
Udało się coś tam rzucić, ale to nie jest dla mnie najważniejsze. Dla mnie istotniejsza jest praca, jaka wykonuję przy wypracowaniu pozycji kolegom i praca w obronie. Myślę, że z tego udało się także jakoś wywiązać. Najważniejsze jednak, że zespół zagrał w całości na takim poziomie, że 3 punkty wieziemy do Gorzowa. Cały czas lider u nas i oby tak do końca ligi. A dalej niech się martwią na górze, co z tym można zrobić.
 
W tym sezonie zespół z Leszna niby nie łapie tych punktów, przegrywa mecze, ale oni są zawsze mocno fizycznym zespołem, mają lepsze warunki od nas, myślę, że nie będzie to łatwy mecz. Myślę, że z Lesznem może być trudniej niż z Zieloną Górą.
 
 

O BEZPIECZEŃSTWO DBA 24/7 – POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ2019-11-26

 W piątkowy wieczór (22 listopada) udowodnił, że policyjna czujność działa przez całą dobę.
Black Friday w Galerii Askana 2019-11-26

Tegoroczna akcja BLACK FRIDAY Polska przypada 29 listopada.  
Sprzedaż zamknięta karnetów trwa! Wejściówki dostępne przez internet!2019-11-25

Trwa zamknięta sprzedaż karnetów na sezon 2020...  
Próbna ewakuacja w dwóch szkołach2019-11-25

W czwartek (28. listopada) na terenie Gorzowa zostanie przeprowadzona próba syren alarmowych, w której trakcie odbędą się ćwiczenia ewakuacyjne dla dzieci i młodzieży w wybranych placówkach oświatowych.  
Zmarł Tadeusz Szyfer2019-11-25

W niedzielę 24. listopada zmarł Tadeusz Szyfer. Pogrzeb w piątek.  
Nabór kandydatów do komisji konkursowych2019-11-25

Prezydent Miasta ogłasza nabór kandydatów do udziału w komisjach konkursowych, opiniujących oferty na realizację zadań publicznych, składane w otwartych konkursach ofert na rok 2020.  
Ubezpieczenie chorobowe to nie to samo co zdrowotne2019-11-25

Mimo, że ich nazwy brzmią podobnie, to jednak są to dwa zupełnie różne ubezpieczenia. 
SKRADZIONE W NIEMCZECH MOTOCYKLE ODZYSKANE PRZEZ POLICJANTÓW. W TLE PONAD KILOGRAM NARKOTYKÓW2019-11-25

Dzięki skutecznej pracy operacyjnej Iłowscy policjanci odzyskali skradzione na terenie Niemiec motocykle wartości 30 tys. zł.
POŁĄCZYLI SIŁY, ABY PODZIELIĆ SIĘ TYM CO MAJĄ NAJCENNIEJSZE - SWOJĄ KROPLĄ KRWI2019-11-25

Przeszło 30 osób zgłosiło chęć podzielenia się krwią. Wśród nich byli policjanci, strażacy, żołnierze, strażnicy graniczni oraz mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. 
MŁODY MĘŻCZYZNA, CHCIAŁ SKOŃCZYĆ ZE SWOIM ŻYCIEM – W OSTATNIEJ CHWILI ODNALEŹLI GO POLICJANCI2019-11-25

Informacja o zaginięciu młodego i zdesperowanego mężczyzny, a zaraz błyskawiczne, a co najważniejsze skuteczne działania policjantów ze Strzelec Krajeńskich to sytuacja która miała miejsce w minioną sobotę. 
KIEROWALI POD DZIAŁANIEM NARKOTYKÓW. NIEBEZPIECZNYCH KIEROWCÓW ZATRZYMALI POLICJANCI2019-11-25

23-latek pod wpływem kokainy, amfetaminy oraz marihuany prowadził pojazd po trasie szybkiego ruchu.
Konkurs z zakresu pomocy społecznej2019-11-25

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej, polegających na prowadzeniu na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego domu dziennego pobytu dla 15 osób starszych (DDP).
Święto pracowników socjalnych2019-11-25

Uznanie dla pracy wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, to główny cel uroczystości, jaka odbyła się w czwartek w Jazz Klubie Pod Filarami.  
Gdyby nie moje hurtowe zmiany, przewaga prawdopodobnie by rosła2019-11-25

Gorzowianie w miniony weekend wygrali spotkanie w Zielonej Górze. O kilka zdań na jego temat poprosiliśmy po meczu trenera Stalowców oraz jednego z najlepszych strzelców.  

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

© 2018 Gorzow.com

^