HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 51; czwartek, 4 czerwiec 2020 Imieniny Christy, Helgi, Karola
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2020-01-15
POWIEDZIAŁ, ŻE ŻYCIE NIE MA SENSU I OPUŚCIŁ DPS. W PORĘ ODNALEŹLI GO POLICJANCI
POWIEDZIAŁ, ŻE ŻYCIE NIE MA SENSU I OPUŚCIŁ DPS. W PORĘ ODNALEŹLI GO POLICJANCI

Źródło: Policja Lubuska  


Zdenerwowany mężczyzna opuścił Dom Pomocy Społecznej w Międzyrzeczu mówiąc, że jego życie nie ma sensu. 

Liczyła się każda chwila a z informacji wynikało, że mógł się przemieścić do Gorzowa Wlkp., więc obszar poszukiwań był bardzo duży. Po kilku godzinach 39-latek przestraszony, w złym stanie psychicznym, został odnaleziony przez policjantów na przystanku tramwajowym. Trafił pod opiekę lekarzy.
Do zdarzenia doszło we wtorek 14 stycznia o godz. 22:00. Pracownicy jednego z Domów Pomocy Społecznej na terenie powiatu międzyrzeckiego zgłosili, że ich podopieczny zdenerwowany wyszedł z ośrodka mówiąc, że jego życie nie ma sensu. Policjanci dokładnie rozpytali pracowników, chcąc zebrać jak najwięcej informacji o możliwych miejscach, do których mógł udać się zaginiony. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie utrzymuje żadnych kontaktów z rodziną, nie ma znajomych i choruje na schizofrenię. Z 39-latkiem nie było żadnego kontaktu, ponieważ nie miał przy sobie telefonu, jednak z informacji zebranych od pracowników oraz podopiecznych ośrodka wynikało, że najprawdopodobniej pojechał do Gorzowa Wlkp.
 
Liczyła się każda chwila, dlatego wszystkie patrole policyjne na terenie powiatu, zostały zaangażowane do poszukiwań zaginionego. W pierwszej kolejności sprawdzono stacje kolejowe oraz przystanki autobusowe. Natomiast policjanci z Wydziału Kryminalnego, zostali skierowani na teren Gorzowa Wlkp., gdzie sprawdzili dworce PKP, PKS, noclegownie oraz miejsca grupowania się bezdomnych oraz młodzieży, parki i skwery. Podczas sprawdzania miasta, policjanci pytali przypadkowych osób i taksówkarzy, okazywali zdjęcie zaginionego. Policjanci nie mieli żadnego punktu zaczepienia, dlatego podjęli decyzję o przeanalizowaniu linii autobusów nocnych i czynnych przystanków. Podczas jazdy trasą autobusów nocnych, policjanci zauważyli cień osoby znajdującej się na nieczynnym przystanku tramwajowym w centrum miasta. Mężczyzna chował twarz, obracał się tyłem do jadącego samochodu a po dojechaniu do przystanku, zaczął się cofać w głąb wiaty przystanku, mówił do siebie, był bardzo przestraszony. Okazało się, że to zaginiony mężczyzna. Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia. 39-latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

POWIEDZIAŁ, ŻE ŻYCIE NIE MA SENSU I OPUŚCIŁ DPS. W PORĘ ODNALEŹLI GO POLICJANCIPOWIEDZIAŁ, ŻE ŻYCIE NIE MA SENSU I OPUŚCIŁ DPS. W PORĘ ODNALEŹLI GO POLICJANCI

Piękny jubileusz setnych urodzin2020-01-15

Pani Walentyna Wesoła, mieszkanka Gorzowa w środę (15 stycznia br.) świętowała swoje setne urodziny. 
Paszport Polityki dla Błażeja Króla2020-01-15

Błażej Król, jako pierwszy gorzowianin, odebrał we wtorek wieczorem jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie kultury – Paszport tygodnika Polityka w dziedzinie muzyka popularna.  
AGRESJA WOBEC POLICJANTÓW JEST NIEDOPUSZCZALNA. DWIE OSOBY ZATRZYMANE ZA BRUTALNY ATAK PODCZAS INTERWENCJI2020-01-14

Kobieta z rozbitym szkłem w rękach zaatakowała policjantów i groziła im. 
„TRZEŹWY KIEROWCA” TO BEZPIECZNY KIEROWCA – POLICYJNA AKCJA NA KROŚNIEŃSKICH DROGACH2020-01-14

Ponad 850 skontrolowanych przez policjantów kierowców. To wynik działań „Trzeźwy kierowca”, realizowanych w poniedziałek (13 stycznia) na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 29 i 32. 
SPOKOJNIE I BEZPIECZNIE - FINAŁ WOŚP W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM BEZ WYDARZEŃ2020-01-13

Lubuska Policja nie odnotowała żadnych zdarzeń związanych z 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Vivat II LO!2020-01-13

II Liceum Ogólnokształące w Gorzowie najlepszą szkołą w regionie i 48. w kraju. 
Sukces szpitalnej grochówki2020-01-13

Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także tym razem, gorzowianie otworzyli swoje serca i hojnie wsparli Fundację Jerzego Owsiaka. 
Zagraliśmy z WOŚP2020-01-13

W niedzielę zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Motoryzacyjny Gorzów2020-01-13

W Gorzowie jest prawie tyle samo pojazdów co mieszkańców; pod koniec ubiegłego roku zarejestrowane były 112 262 pojazdy, w tym 14 o napędzie elektrycznym (siedem motorowerów, cztery samochody osobowe, a nawet jedna ciężarówka).
Uwaga seniorzy! Od wtorku szpital w Gorzowie Wlkp. uruchamia Poradnię Geriatryczną. 2020-01-13

To informacja, na którą czekało wielu seniorów. Od wtorku 14 stycznia 2020 r. w budynku poradni przy ul. Walczaka 42 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. uruchamia Poradnię Geriatryczną skierowaną do osób po 60. roku życia.
ZAPRASZAMY NA TRENING DLA KANDYDATÓW DO POLICJI!2020-01-10

Lubuscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. W Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze można będzie zmierzyć się w teście sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów rekrutacji do Policji.
Bieg uliczny w niedzielę2020-01-10

W niedzielę (12 stycznia) od godziny 11.00 do 12.00 odbędzie się bieg uliczny pod nazwą „Policz się z cukrzycą”. 
Przypomnienie dla hodowców drobiu2020-01-10

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gorzowie Wlkp. przypomina hodowcom drobiu o obowiązku przestrzegania zasad bioasekuracji oraz przeprowadzaniu kontroli ich działania.
Gorzów gra z WOŚP2020-01-09

W najbliższą niedzielę ponownie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Organizatorzy gorzowskiego finału zamierzają zaskoczyć mieszkańców miasta przygotowanymi atrakcjami, organizacją i fantami.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^