HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 108; czwartek, 4 czerwiec 2020 Imieniny Christy, Helgi, Karola
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • informacje • 2020-02-06
Budżetowy maraton już za nami!
Budżetowy maraton już za nami!

Źródło: Gorzow Przystan- Barbara Bednarz 


Przez 2 godziny, 4 lutego br. urzędnicy omówili z mieszkańcami blisko 70 projektów do Budżetu Obywatelskiego 2021.

Już teraz możemy śmiało stwierdzić, że mieszkańcy po raz kolejny mają ciekawe pomysły na zagospodarowanie swoich osiedli.
Na zainteresowanych mieszkańców przy 8 stanowiskach czekali urzędnicy z Wydziału Dróg, Wydziału Inwestycji, Wydziału Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego, Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji oraz Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Zdecydowana większość pomysłów spełniała wymogi regulaminu, a rozmowy z urzędnikami pomogły dopracować je pod względem formalnym. Urzędnicy szczegółowo omówili z mieszkańcami lokalizacje pomysłów, jak również pomogli przy ich wycenie.
 
Przypominamy, że nabór wniosków kończy się o północy 1 marca br. Wnioski można składać w formie elektronicznej przez stronę gorzow.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski, a także mailowo na adres budzetobywatelski@um.gorzow.pl. Wnioski w formie papierowej przyjmujemy w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4, a osoby, które chcą je złożyć, mają na to czas do piątku 28 lutego br. do godz. 14.30.
 
Podczas maratonu, w drodze losowania, została wyłoniona kolejność spotkań dyskusyjnych w rejonach. Spotkania w rejonach rozpoczniemy na Osiedlu Słonecznym, a następnie spotkamy się z mieszkańcami Osiedla Piaski, Wieprzyc, Śródmieścia, Zakanala, Zamościa, Osiedla Staszica, Osiedla Manhattan, Dolinek oraz Górczyna. W trakcie spotkań dyskusyjnych zaprezentowane zostaną  zadania pozytywnie zaopiniowane przez pracowników Urzędu Miasta. Odbędzie się także debata, w trakcie której mieszkańcy będą mogli sieciować projekty, czyli  połączyć je w taki sposób, aby wykorzystać jak największą część kwoty na realizację zadań w rejonie. Spotkania rozpoczną się 12 maja i potrwają do 18 czerwca br.

Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego2020-02-06

W Gorzowie Wielkopolskim otwarto bezpłatną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.
„Doceniamy, nagradzamy” w kulinarnej odsłonie w NoVa Park2020-02-06

Nie lada gratka czeka na miłośników zakupów oraz dobrego jedzenia! W dniach 6-8 lutego w godzinach 12.00-18.00 w NoVa Park odbędzie się pierwsza w tym roku odsłona cyklicznej akcji „Doceniamy, nagradzamy”. 
4 lutego - Światowy Dzień Walki z Rakiem 2020-02-04

Obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem, są doskonałą okazją do przypomnienia, jak ważna w zapobieganiu chorobom nowotworowym jest profilaktyka, bowiem głównym powodem dużej liczby chorych, którzy umierają na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby.
Kolejne inwestycje gospodarcze w Gorzowie2020-02-03

Kilka dni temu urząd miasta informował o sprzedaży miejskich działek pod przyszłe inwestycje w Gorzowie przy ulicy Dobrej, a teraz kolejna dobra wiadomość o inwestycjach w mieście z nowo powstającego parku logistycznego Panattoni Park Gorzów.  
Gorzów oj!czysty2020-02-03

Gorzów oj!czysty – to nazwa zaplanowanej na ten rok kampanii społecznej, która zmierza do tego, żebyśmy żyli w czystszym, a przez to ładniejszym i bardziej przyjaznym otoczeniu.
Utrudnienia w ruchu w al. ks. Andrzejewskiego2020-02-03

Wykonawca inwestycji związanej z zagospodarowaniem wód opadowych planuje we wtorek (4. lutego) rozpoczęcie kolejnego etapu prac, który będzie wiązał się ze znacznymi utrudnieniami w płynności ruchu w ciągu tzw. trasy średnicowej.
Redakcja „LandsbergONu” rozpoczyna nabór tekstów do piątego numeru magazynu2020-02-02

Stowarzyszenie NOVUM dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przygotowuje piąty numer gorzowskiego półrocznika fantastycznego - "LandsbergON". 
Umowa Miasta Gorzowa z gorzowską Stalą podpisana!2020-02-02

Miasto Gorzów podobnie jak miało to miejsce w 2019 roku będzie się promowało przez sport!  
BRUTALNY NAPAD NA KOBIETĘ.2020-02-02

Dwóch mężczyzn napadło na 56-latkę, która czekała na autobus. Agresorzy podeszli do kobiety i zaczęli uderzać ją rękoma i kopać, a kiedy upadła i nie mogła się już bronić, wyrwali torebkę i uciekli. 
1/16 Mistrzostw Polski Juniorów: Wygrana Stali na koniec turnieju, awans Zagłębia i MKS-u Poznań2020-02-02

Gorzowska ekipa wygrała ostatni mecz turnieju, jednak to nie wystarczyło by awansować do kolejnego etapu rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorów. Awansowali lubinianie i poznanianie!  
1/16 Mistrzostw Polski Juniorów: Stal bez awansu2020-02-02

Gorzowska ekipa nie podołała wyzwaniu, jakim okazali się mocni rywale w 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów.  
1/16 Mistrzostw Polski Juniorów: Pierwszy dzień po myśli Zagłębia i MKS-u2020-02-02

Pierwszy dzień turnieju w Gorzowie zakończył się zwycięstwami ekipy z Lubina i Poznania.   
Wspólne kontrole służb podczas zimowego wypoczynku2020-01-31

W województwie lubuskim od kilku dni trwają ferie zimowe. O bezpieczeństwo dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Gorzowa Wlkp. i powiatu gorzowskiego dbają policjanci, którzy wspólnie z innymi służbami kontrolują parki, skwery, galerie handlowe czy akweny wodne, miejsca gdzie grupują się młodzi ludzie.
KAMPANIA SPOŁECZNA 4U!2020-01-31

Informujemy, że Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW przygotowało kampanię społeczną 4U!, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania i reagowania na zdarzenia o charakterze terrorystycznym.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-30
Bankowość wśród młodzieży - z których ofert bankowych korzystają młodzi ludzie?

gorzow.com kraj artykuly 2020-04-24
Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Andrzej Mierzejewski - Kara dla dziecka

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Przystanek Radość - Ekologia

gorzow.com kraj kabaret 2020-04-22
Małżeńska Kwarantanna w Domu

© 2018 Gorzow.com

^