HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 189; środa, 12 sierpień 2020 Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • sport • 2020-02-08
Integracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczy
Integracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczy

Źródło: Stal Gorzów  


5 lutego rozpoczęło się zgrupowanie zespołu Stali Gorzów przed zbliżającym się sezonem 2020. 

Tym razem lokalizacja wyjazdu uległa zmienia względem poprzednich. Zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowo-trenerskim wybrali się do Czech, a dokładnie do miejscowości Szpindlerowy Młyn. Miasteczko to leży w północnych rejonach naszych sąsiadów i posiada największy ośrodek narciarski w tym kraju.
 
Stalowcy będą przebywać w Czechach do 10 lutego, wtedy właśnie obóz dobiegnie końca. Przez ten czas cała drużyna przejdzie szereg zajęć mających na celu integrację, trening i rekreację. - Celem tego wyjazdowego zgrupowania jest przede wszystkim wytworzenie bardzo dobrej atmosfery wśród zawodników, która i tak już jest naprawdę świetna. Integracja i jeszcze raz integracja – na to nastawiony jest obóz, gdyż trudno mówić o stricte budowaniu formy na pięciodniowym wyjeździe, choć i ta pewnie wzmocni się dzięki temu. My chcieliśmy po prostu zbudować zespół i to się tutaj teraz odbywa. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że są z nami wszyscy chłopacy, wraz z Marcusem Birkemose oraz czwórką naszych juniorów – mówił dyrektor zarządzający klubu, Tomasz Michalski.
 
Żeby nie było tak „kolorowo”, zawodnicy do przejścia będą mieć wiele różnych zajęć mających na celu wzmocnienie ich umiejętności na różnych poziomach. O tym jak wygląda przykładowy dzień na obozie w Szpindlerowym Młynie opowiedział w skrócie trener drużyny, Stanisław Chomski. - Nasz dzień rozpoczyna się od śniadania, po którym idziemy w góry. Tam mamy świetnie przygotowane trasy zjazdowe, przy doskonałej pogodzie. Oprócz nart, tory bobslejowe, saneczkowe i skutery śnieżne – wymieniał szkoleniowiec. - Zawodnicy trenują na tym obozie kondycję fizyczną, ale mamy tu jeszcze zajęcia nastawione na koordynację, czy równowagę. Będziemy ćwiczyć m.in. czucie głębokie. No i również naturalnie - zajęcia wytrzymałościowo – siłowe, w skrócie - wszystkiego po trochę.
 
Jak te wszystkie zajęcia przełożą się na jazdę na żużlu? Jak mówi Stanisław Chomski, to wszystko ma wiele ze sobą wspólnego. - Zjazdy na nartach to czucie przyczepności, siły nóg – to wszystko umiejętności, które jak najbardziej mają wpływ na późniejszą jazdę na motocyklu. Obecne są również ćwiczenia związane z refleksem, a ten też, jak doskonale wiadomo niezbędny jest na żużlu – tłumaczył trener. Sztab szkoleniowo-trenerski zdradził, jedną atrakcję, która zapowiada się wyjątkowo ciekawie dla zawodników. Po ciężkim dniu zajęć, ekipa wyruszy na „rekonesans” w góry, który zwieńczy siedmiokilometrowy zjazd na sankach.
 
Zawodnicy, trenerzy i zarząd są zadowoleni z nowego miejsca obozu przygotowawczego. Zmiana lokalizacji tego wyjazdu ma być częścią zmian i budowy „nowej, silnej Stali Gorzów”. - To właśnie jeden z aspektów, dlaczego jesteśmy teraz tutaj, a nie chociażby w miejscach, gdzie wcześniej były organizowane zgrupowania. Wprowadzamy nową jakość, a za tym muszą iść pewne zmiany. My, jako zarząd lubimy oraz znamy dobrze to miejsce i jesteśmy przekonani, że tutaj nasi zawodnicy fajnie spędzą ten czas przed zbliżającym się sezonem – tłumaczył Tomasz Michalski.
 
- Standard tegorocznego obozu w porównaniu do zeszłorocznego jest o wiele wyższy. Pan prezes Marek Grzyb stanął na wysokości zadania, rezerwując tak dobre miejsce do zorganizowania tego obozu. W tym miejscu należą się dla niego duże słowa uznania – dodał na zakończenie trener Stanisław Chomski.
 
 

Integracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczyIntegracja, trening, rekreacja - tak Stalowcy spędzą obóz przygotowawczy

Memoriał Edwarda Jancarza - dlaczego warto się na niego wybrać?2020-02-08

Wielkimi krokami zbliża się żużlowy sezon 2020. Już za dwa miesiące ruszy rywalizacja w PGE Ekstralidze, gdzie Stalowcy będą walczyć o najwyższe cele. Inaugurację ligową na „Jancarzu” poprzedzi memoriał patrona gorzowskiego obiektu.
TATA W TARAPATACH - SKRADZIONE KOSMETYKI CHOWAŁ DO NOSIDEŁKA Z KILKUMIESIĘCZNYM DZIECKIEM2020-02-08

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 28-latka w związku z kradzieżami kosmetyków jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie miasta. 
Dobrze, że jest w nas potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi2020-02-08

Prezydent Jacek Wójcicki w piątek spotkał się z Bartoszem Habasem, który wyciągnął z pożaru mieszkankę Gorzowa i uratował jej życie.  
Kontynuacja rozmów ws. działki na Piaskach2020-02-08

W najbliższy wtorek odbędzie się kolejna dyskusja na temat działki przy ulicy Kazimierza Wielkiego. 
Miłość niejedno ma imię2020-02-08

„Dzień zakochanych”, „święto miłości”, „dzień świętego Walentego” – Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. 
Ruszyła tegoroczna kwalifikacja wojskowa2020-02-06

Kwalifikacja wojskowa potrwa od 3 lutego do 30 kwietnia br. Procedurę przeprowadza wojewoda przy współudziale szefów wojewódzkich sztabów wojskowych, wojskowych komendantów uzupełnień oraz starostów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów.
Młody bohater z wizytą u prezydenta2020-02-06

Patryk Margiewicz, 19-letni gorzowianin, uczeń I LO w Gorzowie, który uratował kierowcę i zapobiegł katastrofie, był w środę z wizytą u prezydenta Jacka Wójcickiego.  
Budżetowy maraton już za nami!2020-02-06

Przez 2 godziny, 4 lutego br. urzędnicy omówili z mieszkańcami blisko 70 projektów do Budżetu Obywatelskiego 2021.
Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego2020-02-06

W Gorzowie Wielkopolskim otwarto bezpłatną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.
„Doceniamy, nagradzamy” w kulinarnej odsłonie w NoVa Park2020-02-06

Nie lada gratka czeka na miłośników zakupów oraz dobrego jedzenia! W dniach 6-8 lutego w godzinach 12.00-18.00 w NoVa Park odbędzie się pierwsza w tym roku odsłona cyklicznej akcji „Doceniamy, nagradzamy”. 
4 lutego - Światowy Dzień Walki z Rakiem 2020-02-04

Obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem, są doskonałą okazją do przypomnienia, jak ważna w zapobieganiu chorobom nowotworowym jest profilaktyka, bowiem głównym powodem dużej liczby chorych, którzy umierają na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby.
Kolejne inwestycje gospodarcze w Gorzowie2020-02-03

Kilka dni temu urząd miasta informował o sprzedaży miejskich działek pod przyszłe inwestycje w Gorzowie przy ulicy Dobrej, a teraz kolejna dobra wiadomość o inwestycjach w mieście z nowo powstającego parku logistycznego Panattoni Park Gorzów.  
Gorzów oj!czysty2020-02-03

Gorzów oj!czysty – to nazwa zaplanowanej na ten rok kampanii społecznej, która zmierza do tego, żebyśmy żyli w czystszym, a przez to ładniejszym i bardziej przyjaznym otoczeniu.
Utrudnienia w ruchu w al. ks. Andrzejewskiego2020-02-03

Wykonawca inwestycji związanej z zagospodarowaniem wód opadowych planuje we wtorek (4. lutego) rozpoczęcie kolejnego etapu prac, który będzie wiązał się ze znacznymi utrudnieniami w płynności ruchu w ciągu tzw. trasy średnicowej.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj kabaret 2020-08-04
Paranienormalni - Kolega z podstawówki

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

© 2018 Gorzow.com

^