HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 203; poniedziałek, 3 sierpień 2020 Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • policja • 2020-06-22
Zjeżdżał na pobocze, bo był nietrzeźwy.
Zjeżdżał na pobocze, bo był nietrzeźwy.

Źródło: podkom. Grzegorz Jaroszewicz KMP w Gorzowie Wlkp. 


Jego jazdę w porę zakończył dzielnicowy w czasie wolnym.
 

 
Dzielnicowy z Gorzowa, st. sierż. Bartłomiej Zdankiewicz wracał sowim autem do domu, gdy nagle został wyprzedzony przez seata. Kierowca tego auta wzbudził zainteresowanie policjanta, bo sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Funkcjonariusz wykorzystał nagłe hamowanie seata. Podbiegł do auta, i zabrał kierowcy kluczyki. W jego organizmie było ponad 1,5 promila alkoholu.

Uwagę gorzowskiego dzielnicowego zwrócił sposób jazdy kierującego, który zjeżdżał na pobocze. Funkcjonariusz miał podejrzenie, że kierowca może być nietrzeźwy Zadzwonił do dyżurnego gorzowskiej jednostki i na bieżąco informował, gdzie się znajduje. Do pomocy ruszyli policjanci ruchu drogowego.
Na Al. 11 Listopada seat nagle się zatrzymał. Ten moment wykorzystał policjant. Wysiadł z auta i podbiegł do kierowcy. Otworzył drzwi i wyczuł alkohol. Zabrał kluczyki, a od zatrzymanego przez niego kierowcy usłyszał, że jest tylko zmęczony. Policjant wiedział jednak, że w odpowiednim czasie zakończył jazdę kierującego seatem. Po chwili zjawili się także policjanci ruchu drogowego. Po badaniu okazało się, że w organizmie 37-letniego kierowcy seata jest ponad 1,5 promila alkoholu. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane.
 
Niebezpieczna jazda 37-latka została w odpowiednim czasie zakończona przez policjanta. Dzielnicowy z gorzowskiej jednostki, st. sierż. Bartłomiej Zdankiewicz policyjny mundur założył 6 lat temu. Doskonale wiedział, jak w tej sytuacji ma się zachować. Taką postawą udowadnia, że funkcjonariuszem jest się nie tylko w służbie, ale także na urlopie.

Budowa zbiornika retencyjnego2020-06-22

W środę (24 czerwca) planowane jest rozpoczęcie budowy zbiornika retencyjnego podziemnego w drodze prowadzącej z ulicy Szarych Szeregów w kierunku Wojcieszyc, na wysokości skrzyżowania ulic Szarych Szeregów – Sosnkowskiego.  Od strony Wojcieszyc nie będzie dojazdu do ul. Szarych Szeregów.
Filmowy konkurs dla seniorów2020-06-22

Gorzowska Rada Seniorów zaprasza gorzowskich seniorów do udziału w konkursie „Mój pierwszy film w kinie - wspomnienia”.  
Podinsp. Szymon Sędzik z powierzeniem obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp.2020-06-22

Komendant Główny Policji powierzył obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. podinsp. Szymonowi Sędzikowi. 
Powstaje lubuska telewizja młodzieżowa. Młodzi Lubuszanie poszukiwani!2020-06-22

Stowarzyszenie NOVUM z Gorzowa Wlkp. planuje stworzyć młodzieżową regionalną telewizję obywatelską online pt. „Młody Obywatel TV” w formie autorskiego kanału informacyjnego w Internecie.
Dieta mamy w gorzowskim szpitalu2020-06-22

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. przystąpił do dwuletniego pilotażowego programu "Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym - Dieta Mamy". 
Insp. Jerzy Głąbowski żegna się z policyjną formacją.2020-06-19

Dziękujemy za piękną i skuteczną służbę.
Policjanci ze Strzelec Krajeńskich prezentują gotowość do zabezpieczenia sezonu letniego. 2020-06-19

Ostatnie przygotowania związane m.in. z wodowaniem policyjnej łodzi mają na celu jak najlepsze przygotowanie sprzętu i funkcjonariuszy do niesienia pomocy. 
Kierowcy jeżdżą za szybko. 2020-06-19

Od lat najczęstszą przyczyną wypadków jest zbyt duża prędkość, często zupełnie niedostosowana do panujących warunków.
Spotkania dla wnioskodawców – podsumowanie tygodnia!2020-06-19

Jesteśmy na półmetku spotkań odbywających się w ramach trwającej edycji budżetu obywatelskiego. 
„Mali Gorzowiacy” docenieni za działalność w sieci2020-06-19

Ograniczenia, wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa, dotknęły również jedną z dziedzin kultury, jaką jest folklor. 
Strażnicy wrócili na Łokietka2020-06-19

Funkcjonariusze gorzowskiej Straży Miejskiej, którzy na początku kwietnia zostali oddelegowani do Komendy Miejskiej Policji, do wspólnych patroli z policjantami, powrócili w piątek do swojej siedziby przy ulicy Łokietka 22.  
Pracownik miesiąca :) 2020-06-19

Pewnego dnia przyszedłem pod drzwi.
OdkryjMy Gorzów na nowo2020-06-19

Rusza kampania „PoznajMy Gorzów na nowo”.
Dotknięcia barw w Galerii Sztuki R2020-06-19

W Centrum Onkologii Zakładu Radioterapii w Gliwicach dla pacjentów ustawiono akwarium z rybkami, w Warszawie są żółwie, ja pomyślałam, że doskonałym pomysłem będzie umożliwienie pacjentom oczekującym na badania i zabiegi obcowanie ze sztuką.

Powrót do góry strony

Wiadomości:

Ogłoszenia DrobneDodaj ogłoszenie

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-24
Kredyt gotówkowy – jak wygląda proces jego uzyskania?

gorzow.com kraj artykuly 2020-07-16
Groupa Hilding Anders - międzynarodowy innowator w produkcji łóżek i materacy zmienia przyzwyczajenia Polaków w doborze materacy dla dzieci

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-29
Firanki. Dlaczego warto je powiesić? 5 powodów

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-26
Kredyt konsumencki na dobrych warunkach

gorzow.com kraj artykuly 2020-06-22
Zagospodarowanie przestrzenne a budowa

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Wakacje 2020 zimą? Linie lotnicze liczą na wznowienie połączeń

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-28
Materace piankowe - co odróżnia je od innych rodzajów materacy?

gorzow.com kraj artykuly 2020-05-05
Chwilówka bez weryfikacji w bazach dłużników - czy to możliwe?

© 2018 Gorzow.com

^