HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 214; środa, 14 listopad 2018 Imieniny Emila, Laury, Rogera
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • polityka • 2017-11-18
Szóstkę naszych kolegów w Europarlamencie poniosły nerwy
Źródło: youtube, Polskie Radio 

Rafał Trzaskowski tłumaczył w radiowej Trójce, że nie wszyscy europosłowie zagłosowali za rezolucją przeciwko Polsce.

- Większość z moich koleżanek i kolegów z PR wstrzymała się od głosu, bo jednak pojawiło się tam odniesienie do sankcji, natomiast rzeczywiście szóstkę poniosły nerwy. Oni uznali, że rezolucja mówi prawdę i stąd, jak mniemam, takie głosowanie, niezgodne z naszym stanowiskiem.


Paweł Kukiz ZDRADZA, jak POCIESZAŁ go Jarosław KACZYŃSKI2017-11-18

Paweł Kukiz, zapytany przez dziennikarza portalu polskieradio.pl o to, czy jesteśmy świadkami powolnego rozpadu klubu poselskiego Kukiz'15, opowiedział, jak pocieszał go przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Wiceszef MON: modernizacja armii przyspiesza2017-11-10

– Sytuacja w jednostkach poprawia się od 2016 roku. Zwiększamy budżet, ale i przywracamy strzelnice – powiedział w Salonie politycznym Trójki wiceszef MON Michał Dworczyk.
Wraca sprawa asesorów. KRS ma 265 powodów aby zmienić zdanie2017-11-10

Przewodniczący KRS Dariusz Zawistowski zaproponował możliwość ponownego rozpatrzenia aktów mianowania 265 asesorów. To efekt spotkania, do którego rano doszło z inicjatywy Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia.
Rafalska: ostatni moment, by zgłosić się do programu Maluch Plus2017-11-10

- Program Maluch Plus ma doprowadzić do zwiększenia liczby żłobków i innych placówek, które zajmują się małymi dziećmi. Terminy są napięte
Morawiecki otrzyma więcej kompetencji2017-11-07

Gowin o rekonstrukcji rządu: Morawiecki otrzyma więcej kompetencji.
Ostry konflikt Dudy z Macierewiczem trwa i nie widać perspektyw na jego zakończenie2017-11-03

– Dla wojska w tym momencie przestaje być ważne, czy to minister jest winien, czy prezydent. Ta sytuacja jest po prostu zła, to jest paraliż – powiedział Tomasz Siemoniak w "Salonie politycznym Trójki" o braku nominacji generalskich.
Wspólne listy PO i Nowoczesnej? Szłapka: Jesteśmy gotowi do rozmów2017-10-31

- Nowoczesna jest gotowa do rozmów z Platformą Obywatelską o wspólnych listach, ale w szerszej formule - mówił w "Sygnałach dnia" Adam Szłapka (Nowoczesna).
Krajewski o aferze Amber Gold: układ trójmiejski jak mała Sycylia2017-10-31

– Ostatnie przesłuchania wniosły bardzo dużo nowych informacji dotyczących tego, jak funkcjonował układ trójmiejski, jaka była rola polityków, osób z organów ścigania, sędziów, ale również gangsterów trójmiejskich, jeśli chodzi o tło afery Amber Gold
Prezydent RP prezentuje projekt nowelizacji ustawy o Radzie Dialogu Społecznego2017-10-31

- W wyniku spotkań, rozmów i ustaleń, mimo wciąż istniejących rozbieżności, został wypracowany projekt ustawy, który przedkładam Państwu, jako inicjatywę prezydencką, do zaopiniowania
Czarnecki: Europie nie podoba się to, że Polska urosła2017-10-29

- Debata, która odbędzie się między 11 a 14 listopada w Strasburgu, będzie siódmą debatą na temat Polski, w tej kadencji Parlamentu Europejskiego
Petru: koalicja na wybory powinna być szeroka2017-10-29

Polacy oczekują szerokiego bloku opozycji w wyborach samorządowych – uważa lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Opozycja prowadzi już wstępne rozmowy.
Podpisanie Ustawy o przebudowie i modernizacji technicznej oraz finansowaniu Sił Zbrojnych RP2017-10-26

Uroczystość podpisania Ustawy o przebudowie i modernizacji technicznej oraz finansowaniu Sił Zbrojnych RP przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

© 2018 Gorzow.com

^