HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 505; czwartek, 27 luty 2020 Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
gorzow.com • informacje • 2018-11-28
2 mln wygenerowanych biletów, 90% wzrost sprzedaży online, 400 000 pasażerów na dworcu - Podsumowanie sezonu 2018
Źródło: Kamila Piekut Kierownik marketingu i PR Polonus 

Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, jeden z największych węzłów komunikacyjnych w Polsce wraz z systemem sprzedaży biletów przez internet DworzecOnline.pl podsumowują wakacje 2018 roku.


400 000 pasażerów i wzrost przychodów na Dworcu aż o 10%, 90% wzrost sprzedaży online w porównaniu do ubiegłego roku, łącznie ponad 2 mln wygenerowanych biletów z systemu DworzecOnline od początku roku oraz kilkuprocentowy wzrost przychodów Hostelu Zachodniego - sezon letni był wyjątkowo udany!


Sukces platformy sprzedażowej DworzecOnline


Jednym z największych osiągnięć minionego sezonu wakacyjnego okazał się aż 90% wzrost sprzedaży biletów autokarowych online, w stosunku do wyników z 2017 roku, poprzez system DworzecOnline.pl, który skupia w swojej ofercie ponad 100 przewoźników krajowych i zagranicznych. To niemal dwukrotnie więcej niż w ubiegłym roku, co świadczy o tym, że coraz więcej klientów wybiera wygodny zakup biletu przez internet.


Sezon wakacyjny możemy zaliczyć do bardzo udanych. Będąc operatorem największego dworca autobusowego w Polsce, obsłużyliśmy aż 400 000 zadowolonych pasażerów. Niewątpliwym sukcesem okazał się wzrost aż o 90% sprzedaży biletów przez platformę DworzecOnline.pl, łącznie od początku roku wygenerowaliśmy w naszym systemie ponad 2 miliony biletów! Wieloletnie inwestycje w nasz system sprzedażowy przynoszą realne i niesamowicie pozytywne efekty! - mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.


System DworzecOnline obsługujący ponad 2 mln biletów wygenerowanych za pomocą zaawansowanego technologicznie oprogramowania, a ruch na portalu zwiększył się aż o 20% w okresie jednego roku. W tym czasie został uruchomiony program lojalnościowy Partner Plus, w którym każdy może zbierać punkty i wymieniać je na bilety przy kolejnych zakupach. Nowością było wprowadzenie niezwykle przydatnej usługi oceny przewoźników, dzięki, której pasażer przydziela odpowiednią liczbę gwiazdek po odbytej podrży. Dodatkowo pełna oferta portalu DworzecOnline.pl jest dostępna w aplikacji mobilnej SkyCash.

 

Rekordowe wyniki Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia


Spółka Polonus, oprócz działalności przewozowej, zarządza także Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia. W okresie wakacyjnym zostało obssłużonych na Dworcu ponad 400 tysięcy pasażerów.


W ofercie znajduje się ponad 100 przewoźników wjeżdżających na teren i korzystających z infrastruktury dworca. Porównując wyniki z 2018 roku do wyników z 2017 roku, spółka w tym obszarze osiągnęła 10% wzrost przychodów.


Kilkuprocentowy wzrost przychodów odnotowuje również Hostel Zachodni, mieszczący się na terenie Dworca Warszawa Zachodnia. Świadczy to o rosnącej popularności i dogodnej lokalizacji obiektu.


Więcej informacji na: www.DworzecOnline.pl


Wszystko co powinieneś wiedzieć o maratonie2018-11-07

Maraton to bieg na dystansie 42,195km. Skąd wzięła się ta nierówna liczba? Jaka jest historia maratonów w Polsce i na świecie? Kto przebiegł je najszybciej? Na jakie imprezy biegowe warto się wybrać, żeby biegać w blasku fleszy i reflektorów? Te i kilka innych ciekawostek na temat maratonów znajdziecie w naszym artykule.
Arkadiusz Milik: Udział w tym turnieju to szansa na odkrycie talentu! Trwają zapisy do największych dziecięcych rozgrywek piłki nożnej w Europie2018-09-11

Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek z całego kraju.
Uroki Polskich gór – najpiękniejsze szczyty w kraju2018-07-30

Nie każdemu po drodze na polskie plaże. Są niekwestionowanie piękne, szerokie i pełne drobnego piasku, ale wielu turystów latem odstraszają tłumy, komercyjne stoiska co krok i wszechobecny hałas. Piechurzy stawiają na góry, które latem są łagodniejsze i bardziej gościnne pogodowo i pozwalają na wielogodzinne, wspaniałe wyprawy ku najwyższym szczytom.
Samochody elektryczne dostępne w Polsce2018-06-15

Zwiększa się oferta samochodów elektrycznych dostępnych na polskim rynku. Wzrastają pojemności baterii, a pojazdy dysponują coraz dłuższymi zasięgami i coraz lepszymi osiągami. Barierą wciąż jednak pozostają wysokie ceny – wynika z Katalogu pojazdów elektrycznych 2018, które opublikowało Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA).
Dzieci pożegnały reprezentację przed mundialem2018-06-13

Trzy dni trwał pobyt zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Warszawie. Dziewczęta z Beniaminka Krosno (kategoria U-10) i UKS SMS Łódź (U-12) oraz chłopcy z Akademii Młodych Orłów z Rzeszowa (U-10) i Szkoły Podstawowej nr 7 z Koszalina (U-12) mieli okazję obejrzeć z trybun PGE Narodowego towarzyski mecz reprezentacji Polski z Litwą, a także uczestniczyć w spotkaniu z podopiecznymi Adama Nawałki.
Dzieci zaskoczyły pytaniami reprezentację2018-06-12

Spotkanie z zawodnikami i sztabem szkoleniowym reprezentacji Polski było jedną z głównych nagród dla triumfatorów XVIII edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
Poradnik podróżnika – jak podróżować tanio i komfortowo?2018-06-08

Nadszedł czas upragnionych urlopów. A wyjazdy bywają kosztowne. Dziś sprawdzamy, czy da się tego uniknąć? Czy możliwe jest tanie podróżowanie? No i na czym w podróży można zaoszczędzić?
Dzieci pożegnają reprezentantów przed mundialem2018-06-07

Już w najbliższy wtorek – dzień przed wylotem do Soczi – towarzyskim spotkaniem z Litwą reprezentacja Polski zakończy kolejny etap przygotowań do rosyjskiego mundialu.
Prezentacja zdigitalizowanej czcionki Brygada 19182018-05-30

Chciałbym, żeby czcionka Brygada 1918 stała się dla nas przedmiotem dumy, także na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
W Polsce powstanie wielozadaniowy samolot nowej generacji2018-05-28

W Polsce powstanie mały, nowoczesny samolot wielozadaniowy.
Wzruszająca rozmowa z protestującym tatą. "Modlę się, żeby moje córki umarły przede mną"2018-05-28

Mało kto o nim wie. Protestuje w Sejmie od początku, ale w drugim szeregu.
Prezydent RP na forum Zgromadzenia Parlamentarnego NATO2018-05-28

− Doświadczenia ostatnich dwóch lat nie tylko nie dały jakichkolwiek podstaw do powrotu do szerszej współpracy NATO-Rosja,
© 2018 Gorzow.com

^