HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 169; wtorek, 25 kwiecień 2017 Imieniny Jarosława, Marka, Wiki
Gorzów Wlkp. • Klubowe • 2017-04-28
Paluch • Ostatni Krzyk Osiedla • Gorzów Wlkp

Agencja muzyczno-eventowa Blood Brothers oraz Bashesh mają zaszczyt zaprosić Was na koncert Palucha promujący jego najnowszy album "OKO" w Gorzowie Wlkp. Koncert odbędzie się w klubie Bezsenność na pasażu Niepolda w niedzielę 28.04.


ZOBACZ WYDARZENIE NA FB!!!
__________________________________________________
25 listopada 2016 roku nakładem B.O.R. Records ukazał się solowy album Palucha pt. "Ostatni krzyk osiedla". To drugi solowy album rapera w 2016 roku. Pierwszy krążek "10/29" trafił do sklepów 4 marca i utrzymał sie 27 tygodni na liście OLiS pokrywając się platyną.

Materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. "OKO" był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy.Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem "OKO" czy "OKO Styl".

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do "Ostatni krzyk osiedla".

"Ostatni krzyk osiedla" jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości. Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90'. To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian.Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Gramofony / Info soon
Support / info soon __________________________________________________

Bilety stacjonarnie są dostępne:

Info soon

I Pula 29 zł
II Pula 35 zł
III Pula 40 zł
Bilety online /
__________________________________________________

ZAMÓW "OKO" --------------> http://borshop.pl/
© 2016 Gorzow.com

^