HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 22; sobota, 27 maj 2017 Imieniny Amandy, Jana, Juliana
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2017-07-02
Czarnobyl - noc w ZONIE

Tym razem pragniemy zaprosić Was do pomocy Polakom na terenach dawnej Marchlewszczyzny.


ZOBACZ WYDARZENIE NA FB!!!

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy zaczęli i skończyli tylko na zawiezieniu darów. Podczas tej wyprawy chcielibyśmy pokazać Wam miejsce, w którym nasi bohaterscy rodacy stawiali opór przerażającym siłom samego zła i… dali radę. Innymi słowy odwiedzimy pomnik mieszkańców i obrońców Przebraża, jednej z licznych wsi na Wołyniu.

Zakochanym damy możliwość spaceru w Tunelu Miłości a ludziom o zacięciu historycznym pokażemy na przykład, skąd wywodzili się Ołyccy Radziwiłowie.

Lecz głównym celem naszej wyprawy będzie elektrownia w Czarnobylu i wymarłe miasto Prypeć. Damy Wam możliwość wjechania tam własnym samochodem i spędzenia nocy w Zonie aczkolwiek nie w Strefie Wykluczenia. Po tych wrażeniach odpoczniemy sobie na jednej z tysiąca wysp jakie znajdują się na rozlewiskach Dniepru dając zapalonym wędkarzom możliwość złowienia rekordowych rozmiarów suma.

Tym razem samochody będą narażone na kontakt z krzakami i drzewami więc napęd na cztery koła, reduktor i dobre ogumienie są niezbędnie wymagalne.

Koszt to 1.000,00 zł od samochodu niezależnie od ilości osób w samochodzie wpłacane na konto fundacji oraz 200 USD za wjazd do Zony płatne u nas.

Gdybyście nie mieli swojego samochodu to służymy naszymi Land Roverami
© 2016 Gorzow.com

^