HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1049; środa, 26 kwiecień 2017 Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2017-05-11
II Przerwa na czytanie - lubuska akcja bicia rekordu

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w lubuskiej akcji bicia rekordu w ilości osób czytających na przerwie.

Wydarzenie odbywa się w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ph. „Biblioteka. Oczywiście!”.

ZOBACZ WYDARZENIE NA FB!!!

„ II Przerwa na czytanie” to nasz pomysł na promocję czytelnictwa, skierowany do wszystkich uczniów i nauczycieli z województwa lubuskiego. Chcemy pokazać dzieciom, że czytanie jest ciekawe, jak również zachęcić do sięgnięcia po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. Zgłoszona szkoła/placówka wypełniając formularz jest zobowiązana do przeprowadzenia na terenie całej szkoły akcji czytelniczej bicia rekordu w czytaniu na przerwie, na dwóch lub więcej wybranych przerwach międzylekcyjnych 11 maja 2017 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

Szkoła zgłaszając się do akcji jest zobowiązana do przygotowania i umieszczeni w Internecie (np. na stronie WWW SZKOŁY/PLACÓWKI lub na jej profilu na portalu społecznościowym Facebook) relacji z II lubuskiej edycji "Przerwy na czytanie", w terminie do 18 maja 2017 r. za pośrednictwem formularza linku do relacji.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduNcRC07avIrW0NmIQ3aUNDFndaebENPWgF_coT06oemnW0g/viewform


Organizator po zebraniu wszystkich sprawozdań podsumowuje całą akcję. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej oraz profilu Biblioteki na Facebooku 29 maja 2017 r.

Organizator:
Biblioteka Pedagogiczna
Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego
ul. Łokietka 20a
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 957216135
e-mail bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl
© 2016 Gorzow.com

^