HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 74; środa, 23 sierpień 2017 Imieniny Apolinarego, Miły, Róży
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kultura • 2017-08-28
Kurtyna w górę - półkolnie teatralno-artystyczne

Po raz pierwszy w KleKle wyjątkowe wydarzenie!

Zapraszamy serdecznie na półkolonie teatralno-artystyczne pod okiem profesjonalnych prowadzących.

W programie:
- wspólne przygotowanie sztuki teatralnej
- zabawy w różne formy teatru
- warsztaty ruchu scenicznego i publicznego występowania
- wspólne przygotowanie strojów, scenografii i rekwizytów
- warsztaty emisji głosu
- nagranie profesjonalnego podkładu muzycznego w studio pod okiem profesjonalnego muzyka
- warsztaty analizy tekstu literackiego (scenariusza)
- ćwiczenia pamięci, koncentracji i dykcji
- warsztaty artystyczne (filcowanie na mokro, szycie, tworzenie biżuterii, tworzenie mydełek itp.)
- wspólny występ na zakończenie turnusu dla rodziców!

Prowadzący:
Karolina Miłkowska - Prorok aktorka, logopeda. Wykształcenie: absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie – Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, doktorantka Pedagogiki na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie zawodowe: aktorka Teatru im. Osterwy, prowadziła warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci i młodzieży, instruktorka warsztatów aktorskich w ramach projektu „Teatrala” i "Lato w teatrze 2012-2017". Najmłodsi widzowie znają ją z wielu przedstawień takich jak: "Mały książę", "Królowa śniegu" czy "Wierszyki Wybryki". Autorka i twórca spektakli "Baju Baju mój Naj Naju" i "Gniewko i Lubinka".


Marek Zalewski - Urodził się 12.07.1978 r. w Gorzowie Wlkp. Ukończył Szkołę Muzyczną I i II st. w Gorzowie Wlkp., a także Uniwersytet Zielonogórski (Wydział Artystyczny, 2004 r.) i Akademię Muzyczną w Poznaniu, Filia w Szczecinie (Wydział Instrumentalny, klasa akordeonu prof. Jerzego Siemaka, 2007 r.). Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.
W latach 2002 i 2003 był stypendystą prezydenta miasta Gorzowa Wlkp. Od 1999 r. pracuje w Szkole Muzycznej I st. przy ul. Teatralnej jako nauczyciel gry na akordeonie.
W 2006 r. przygotował muzykę do filmu Moniki Kowalskiej i Zbigniewa Sejwy o pionierach Gorzowa Wlkp. „Wspomnienia z miasta L.”. Marek Zalewski był członkiem zespołu „Giga Drum” (dawniej „Albo nie”), z którym w 2004 r. wygrał trzecią edycję „Drogi do gwiazd” w TVN. W 2006 r. wspólnie z tym zespołem wydał dwa single z piosenkami autorskimi. Z zespołem koncertował w kraju i zagranicą, m. in. na światowej wystawie Expo 2000 , Sopot-Molo-Festiwal, KFPP Opole 2007. Aktualnie kierownik muzyczny zespołu Artura Barcisia oraz projektu Quattro Dinamico.

Natalia Pietrzakowska - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Pedagogiki - pedagog, animator czasu wolnego, właścicielka "Igły z dużym oczkiem" - prowadząca zajęć integracyjnych, krawieckich i plastycznych.

Urszula Bardon- absolwentka Uniwersytetu w Nowym Jorku na Wydziale Dziennikarstwa. Ukończyła studia podyplomowe na wydziale Nauk Społecznych Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Prowadząca zajęc literackich, analizy tekstu, kreatywnego pisania. Zalozycielka ksiegarni KleKle Kids.


Zapewniamy:
opiekę wykwalifikowanej kadry w godz. 9:00-16:00 (istnieje możliwość przyprowadzenia dzieci wcześniej od 7:45 i odebrania do godz. 17:00 w cenie 5zł/dodatkowa godzina)
dwie siedziby zajęć (w razie ładnej pogody warsztaty odbędą się częściowo w letniej siedzibie w Janczewie pod lasem)
wyżywienie (2- daniowy obiad, podwieczorek) i napoje
ubezpieczenie NNW
5-6h dziennie profesjonalnych warsztatów
transport


Ilość miejsc bardzo ograniczona: tylko 1 grupa do 18 osób ze względu na dużą intensywność zajęć

Koszt: 499zł turnus/dziecko
Zniżka dla rodzeństwa 50zł

Zapisy: info@klekle.com.pl lub tel. 603 188 520

Strona wydarzenia na Facebooku.

 

© 2016 Gorzow.com

^