HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 126; środa, 23 sierpień 2017 Imieniny Apolinarego, Miły, Róży
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2017-08-31
II Rajd Harcerski Adventure Siderea

Nie masz pomysłu jak zakończyć wakacje? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!

7 Gorzowska Drużyna Wędrownicza „Rigel” wraz z 27 Gorzowską Drużyną Harcerską „Szaniec” już po raz drugi organizuje wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć!
II Rajd Harcerski Adventure Siderea to cztery dni zabawy, dwa dni wędrówki, pełnej niezapomnianych wrażeń, to niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie, warsztaty i koncerty. W tym roku motywem przewodnim jest seria filmowa Gwiezdne Wojny.
Rajd odbędzie się w terminie 31.08-03.09.17r. w Gorzowie Wlkp. przy II LO im. Marii Skłodowskiej Curie. Zapraszamy patrole, które reprezentują jednostki wszystkich organizacji harcerskich w pionach Harcerze Starsi oraz Wędrownicy (drużyna musi mieć opłacone składki członkowskie), a także inne grupy nieformalne – takie jak szkoły, rodziny, koła turystyczne czy świetlice wiejskie.
Prosimy o udostępnienie informacji, a także zapraszamy do śledzenia wydarzenia. To doskonała okazja, aby zobaczyć jak młodzież potrafi się bawić i spędzać czas, a także szansa na pokazanie i wypromowanie naszego miasta i regionu. To jedyne takie wydarzenie w okolicy. W tamtym roku liczyliśmy prawie 100 uczestników.

Więcej informacji w wydarzeniu na facebooku:
https://www.facebook.com/events/760570587448697/?active_tab=about
oraz w regulaminie rajdu.
Zachęcamy także do obejrzenia zwiastunu rajdu:
https://www.youtube.com/watch?v=h_FKoz3U9Xw

© 2016 Gorzow.com

^