HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 363; wtorek, 21 listopad 2017 Imieniny Janusza, Marii, Reginy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2017-09-11
Fit Gorzów - darmowe zajęcia Salsation

Fundacja Pozytywka zaprasza do udziału w regularnych darmowych zajęciach SALSATION!

Strona wydarzenia na Facebooku.

Pierwsza część projektu zakończyła się w czerwcu, na szczęście po dłuuuugiej wakacyjnej przerwie WRACAMY!

INAUGURACJA: 11.09.2017r. (poniedziałek)
Godzina 20.00

Spotykamy się w KAŻDY poniedziałek, aż do końca roku!
Zapisy na zajęcia będą publikowane na stronie wydarzenia oraz fanpage Fundacji Pozytywka - serdecznie zapraszamy do obserwowania ;)

Zajęcia poprowadzi: licencjonowana instruktorka o poziomie Elite – Dagmara Żółkowska

Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy!

Zadanie współfinansowane z budżetu miasta Gorzowa Wielkopolskiego.


=========REGULAMIN UCZESTNICTWA=========

1. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu.
2. Organizatorem wydarzenia jest FUNDACJA POZYTYWKA
3. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.
4. Wzięcie udziału w zajęciach jest równoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem regulaminu.
5. Regulamin jest dostępny u organizatora oraz w wydarzeniu „Fit Gorzów - darmowe zajęcia Salsation”
6. Organizator zajęć określa limit uczestniczących w nim osób i w wypadku przekroczenia limitu zastrzeg sobie prawo do nie wpuszczenia kolejnych osób na teren imprezy.
7. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 20:00-21:00. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć, o czym uczestnicy zostaną poinformowani na oficjalnym fan pag’u Fundacji Pozytywka oraz na wydarzeniu „Fit Gorzów - darmowe zajęcia Salsation”
8. Uczestnicy mogą wejść na teren Hali od godziny 19:45 i zobowiązani są do opuszczenia jej przed 21:15
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione przez uczestników w miejscu zajęć.
10. Zniszczenie mienia w salach udostępnionych do odbycia się zajęć spowoduje obciążenie kosztami oraz odpowiedzialnością prawno-karną.
11. Finansową odpowiedzialność za usunięcie szkód poczynionych przez uczestnika zajęć ponosi on sam lub jego prawny opiekun.
12. Organizator nie ubezpiecza uczestników zajęć.
13. W zajęciach mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 rok życia. Osoby poniżej 12 roku życia mogą przebywać na sali, na której prowadzone są zajęcia i uczestniczyć w zajęciach wyłącznie pod opieką i nadzorem osób dorosłych, które ponoszą odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo,
14. Użytkowanie Hali, pomieszczeń sanitarnych powinno być zgodne z ich przeznaczeniem. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do zachowania porządku w udostępnionych pomieszczeniach.
15. Osoby biorące udział w zajęciach oświadczają, że nie mają żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń i uczestniczą w zajęciach na własne ryzyko i odpowiedzialność.
16. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów w trakcie wykonywania ćwiczeń tj. w szczególności znaczne pogorszenie samopoczucia, bóle kręgosłupa, stawów, mdłości, zawroty głowy i inne – należy przerwać wykonywanie ćwiczeń i zgłosić dolegliwości instruktorowi.
17. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do zmiany obuwia na obuwie sportowe przeznaczone do ćwiczeń jak również odzieży na odzież sportową.
18. Bez zgody organizatora nie można filmować oraz fotografować zajęć.
19. Organizator zastrzega sobie prawo do rejestracji foto i video przebiegu wydarzenia na potrzeby dokumentacji, promocji, relacji wydarzenia. Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku w materiałach promocyjnych (telewizja, prasa, internet, materiały reklamowe).
20. Każdy z uczestników zajęć zobowiązany jest do zapewnienia sobie we własnym zakresie napojów i uzupełniania płynów w trakcie ćwiczeń.
21. Podczas zajęć obowiązuje zakaz palenia tytoniu, spożywania i wnoszenia alkoholu i narkotyków, przychodzenia w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem narkotyków.
22. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków zaistniałych w czasie trwania imprezy.
23. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów zajęć.

© 2016 Gorzow.com

^