HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 25; piątek, 24 listopad 2017 Imieniny Emmy, Flory, Romana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Inne • 2017-11-13
Czytanki Turlanki - Grupa Zabawowa

Serdecznie zapraszamy na "Czytanki Turlanki" w KleKle - lużne zabawy, poczytanki i rozmowy przy kawie dla wszystkich rodziców, którzy mają ochotę wyjść z domu ze swoimi maluszkami, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, a przy okazji świetnie się razem bawić.


Spotkania będą odbywały się wokół cudownych książeczek dla najmłodszych, które będziemy im czytać przy pomocy pacynek. Poradzimy jakie książeczki wybierać, jak czytać i jak zarażać pasją do książek od małego budując unikatową więż z dzieckiem.

Udostępniamy też nasze drewniane zabawki, puzzle, klocki , kolorowanki "Melissa & Doug"- czołowego producenta zabawek edukacyjnych na świecie, cudne publikacje dla namłodszych najlepszych wydawnictw i bezpieczną przestrzeń do swobodnych zabaw.
Dziecko znajdzie odpowiednie warunki dla swojej naturalnej aktywności i ciekawości, możliwość wyrażania emocji i uczuć przez nie przeżywanych, przy wsparciu dorosłych (prowadzącej i opiekunów), ale bez nacisku na konkretne aktywności. Rodzice będą podążać z potrzebami i emocjami dziecka.

Nasza grupa zabawowa rusza w poniedziałki w godz. 10:00-11:00 i poprowadzi ją Ania Olbracht-Gajda - doradca chustonoszenia - pedagog, doradca chustonoszenia i promotorka wychowania w bliskości.
Raz w miesiącu będziemy też zapraszać specjalistów z różnych dziedzin na spotkania z naszą Grupą.

Start: 13.11. godz. 10:00-11:00
Wstęp - 12 zł
Uwaga! Dla posiadaczy karnetów na nasze zajęcia "Tuptusie", "Sensoplastusie" i "Musical Active Baby"- GRATIS!

Serdecznie zapraszamy na poranne zabawy w KleKle!

Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2016 Gorzow.com

^