HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 173; poniedziałek, 11 grudzień 2017 Imieniny Biny, Damazego, Waldemara
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Warsztaty • 2017-12-09
Warsztaty taneczne hip-hop z Alicją "Aliszką" Gotowską ze Spoko

Przybywamy z genialną informacją.


Ponownie zorganizowaliśmy dla Was warsztaty taneczne z Alicją "Aliszką" Gotowską ze "Spoko", jednej z najlepszych ekip tanecznych w Polsce.

Jako studio taneczne na najwyższym piedestale stawiamy rozwój naszych dzieci. Doskonałym uzupełnieniem tego procesu są warsztaty, które cyklicznie organizujemy w związku z naszym prężnie działającym stowarzyszeniem.

➡ DLACZEGO WARTO?
1. Każde warsztaty pozwalają rozwinąć się w zupełnie innym kierunku niż ma się możliwość na codzień.
2. Alicja "Aliszka" Gotowska jest charyzmatyczną i profesjonalną instruktorką, która w atrakcyjny sposób przekazuje wiedzę oraz umiejętności tancerzom.
3. Cena za zorganiowane warsztaty jest bardzo niska w porównaniu do podobnych inicjatyw organizowanych przez inne studia.
4. Zawsze, ale to Z A W S Z E warto uczyć się od innych instruktorów niż tylko tych, z którymi ma się styczność na codzień. Chociażby ze względu na to, że można złapać odrobinę innej inspiracji i skutecznie wpleść w taneczną flejwę.


➡ Aliszka swoją przygodę taneczną zaczęła 12 lat temu. Od niedawna realizuje projekty taneczne z ekipą Wolna Forma, a od wielu lat jest członkinią grupy SPOKO, wraz z którą odbyła już niezliczoną ilość wyjazdów, pokazów i turniejów niejednokrotnie stając na podium (Rytm Ulicy, Gdańsk Dźwiga Muzę, Wirująca Strefa itd.). Specjalizuje się w tworzeniu choreografii formacyjnych zarówno dla ekipy SPOKO jak i dla innych zielonogórskich grup tanecznych. Jako trener i choreograf grupy KRUKSY zdobyła 1 miejsce w kat. 13-16 lat na Rytmie Ulicy w 2016 r. W tańcu ceni wolność i nieskończoną możliwość kreowania, a najbardziej zwraca uwagę na jakość, precyzję oraz technikę wykonywania ruchu.

➡ Zapisy na warsztaty prosimy wysłać na maila studioparkieciarnia@gmail.com lub osobiście u swojego instruktora do 20.11.2017 r.

➡ Organizator: Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Pasji Przez Taniec Do Serca oraz Studio Tańca Parkieciarnia

➡ Termin: 09.12.2017 r. (sobota)

➡ Cennik:
25 zł – jedna grupa zajęciowa
50 zł – bez ograniczeń

➡ Plan warsztatów:
GRUPA POCZĄTKUJĄCA: 12.15-13.45
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA: 14.45-16.45
GRUPA ZAAWANSOWANA 1: 10.00-12.00
GRUPA ZAAWANSOWANA 2: 17.00-19.00

➡ Płatności u swojego instruktora tańca lub w dzień warsztatów.

➡ Ilość miejsc ograniczona zatem kto pierwszy ten lepszy.

➡ Pytania prosimy kierować pod nr 692 482 293

➡ Zadanie dofinansowane z budżetu miasta Gorzowa Wlkp.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU

www.parkieciarnia.com.pl

Strona wydarzenia na Facebooku

© 2016 Gorzow.com

^