HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 40; niedziela, 25 luty 2018 Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Koncerty • 2018-02-14
Kulturalna gra wstępna czyli Project Cohen w Muzeum

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta wraz z grupą gorzowskich Artystów 5 Pora Roku serdecznie zapraszają na koncert pt. „Kulturalna gra wstępna, czyli Project Cohen w Muzeum”.


14 lutego 2018 r. o godz. 17:30
w Willi Zespołu Willowo-Ogrodowego
przy ul. Warszawskiej 35
Naszą propozycją jest kulturalne wprowadzenie Państwa w nastrój pełen miłości i pasji do sztuki w dniu, w którym to właśnie miłość gra pierwsze skrzypce. Wierzymy, że zabytkowe wnętrza muzeum i muzyka na najwyższym poziomie z pewnością skradną Państwa serca i duszę.
Jeżeli o nagrodach mowa – przygotowaliśmy konkurs dla publiczności, gdzie do wygrania będą niespodzianki od naszego partnera – Winnicy Pałac Mierzęcin oraz voucher na bezpłatną sesję zdjęciową w muzealnych wnętrzach, którą wykona artysta fotografik – Lech Dominik. Szczegóły konkursu zostaną podane w dniu koncertu.
5 Pora Roku to zespół artystów i przyjaciół – aktorów, muzyków, wokalistów. Grają recitale, koncerty, spektakle teatralne. Łączy ich pasja do sztuki, a sztuka daje im mnóstwo radości. Tą radością dzielą się z każdym, kto odwiedzi ich na występach. Grupę tworzą Cezary Żołyński, Mariusz Ambrożuk, Przemek Raminiak, Marek Popis oraz Sylwia Beech.
 
Bilety:
30 zł/ bilet pojedynczy
50 zł/ bilet podwójny
 
Liczba miejsc ograniczona.
Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu:

  •  osobiście w Willi przy ulicy Warszawskiej 35

  •  telefonicznie pod numerem +48 95 732 28 43 wewn. 27.

  •  lub w wiadomości prywatnej na fb

 
Serdecznie zapraszamy!
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/343140019521332/

© 2018 Gorzow.com

^