HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 74; niedziela, 25 luty 2018 Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Koncerty • 2018-03-02
The Lemon Lovers (Portugalia) +Strange Clouds / CKN Centrala

Wild West Booking & Fresh Music Booking & Sideways zapraszają na koncert portugalskiego The Lemon Lovers!


Ich płytę miksował Brian Lucey - odpowiedzialny za sukces takich zespołów jak Arctic Monkeys,The Black Keys czy Chet Faker. Gatunkowo to rock alternatywny, chociaż w ich muzyce miesza się klasyczny,vintage'owy vibe i indie rockowy pazur. Zespół znany jest z występów na festiwalach w całej Europie. Światowy poziom prosto z gorącej Portugali!

 The Lemon Lovers [alternative/psychedellic/indie] [POR/Porto]

The Lemon Lovers pochodzą z Porto. Na żywo zaczęli występować w 2013 roku, kiedy na rynku była już dostępna ich pierwsza EPka. Już dwa lata później mieli tyle własnego materiału, że starczyło na debiutancką płytę („Loud, Sexy and Rude", 2015) i rok później kolejną – „Watching the Dancers”. Na początku skupiali się na rynku portugalskim i hiszpańskim, ale w miarę upływu czasu jeździli już hen, daleko –zapuszczając się także w rejony środkowo- i wschodnioeuropejskie. Bo Lemon Lovers hołdują zasadzie: grać, grać i jeszcze raz grać. I to przynosi świetne efekty – odzew publiczności wszędzie gdzie się pojawią jest doprawdy imponujący!


DATA: 02.03.2018 (piątek)
MIEJSCE: CKN Centrala
BILETY: 15/20 PLN

Bilety w przedsprzedaży: rezerwacja tel: 792 634 027
W dniu koncertu bilety dostępne na bramce w cenie 20 zł.

Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2018 Gorzow.com

^