HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 7; niedziela, 25 luty 2018 Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2018-02-18
Gra Otwarta 18.02.2018

Przed nami kolejna Gra Otwarta, bo jak lepiej spędzić niedzielne południe?


Jak w przypadku każdej Gry Otwartej nie musisz zbierać własnej ekipy. Zapisujemy się indywidualnie.

Jeśli chcecie wziąć udział zapisujcie się telefonicznie (739 016 016 lub 882 709 649) lub poprzez wiadomość na Facebooku. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! W grze może wziąć udział 20 osób. Jedna osoba może zapisać maksymalnie 3 osoby.

Koszt wzięcia udziału w grze to, dzięki wsparciu naszego sponsora, promocyjne 40 zł od osoby. Gra będzie trwała 3 godziny, rozgrywki rozpoczną się o godzinie 12:00, a wszystkich uczestników prosimy o przybycie o godzinie 11:30 w celu przygotowania się do gry.

W wypadku jeśli nie uzbiera się wystarczająca ilość uczestników lub warunki pogodowe nie będą pozwalały na grę zastrzegamy prawo do odwołania wydarzenia. (będziemy informować telefonicznie także należy pamiętać o podaniu numeru przy zapisach)

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć swoich ulubionych zawodników zapraszamy do kibicowania. W naszej strefie wypoczynkowej znajdzie się dla wszystkich miejsce.

Nie pasuje Ci termin? Nie bój nic, Gry Otwarte są organizowane niezależnie od pory roku. Śledźcie na bierząco nasz fanpage. ;)

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. :)

Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2018 Gorzow.com

^