HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 153; niedziela, 25 luty 2018 Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2018-02-17
parkrun Gorzów #21

Weekend już dobrze za nami, poniedziałek również, zaczynamy odliczanie do kolejnego biegu dla tych którzy chcą się z nami poruszać, pobiegać, pomaszerować.


Edycja #21 biegu parkrun Gorzów Wielkopolski, odbędzie się w sobotę, 17 lutego 2018 r. o godzinie 9:00 rano w Parku im. Mikołaja Kopernika.

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Przed każdym biegiem mamy odprawę dla debiutantów, na której dowiecie się wszystkich informacji, abyście mogli z przyjemnością uczestniczyć w naszych biegach.

Parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem – jak wolisz!

Udział w biegach jest zawsze całkowicie bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej, warunkiem jest posiadanie kodu uczestnika ze sobą, które możecie po prostu wydrukować lub zamówić na stronie :
http://opaskiratunkowe.pl/pl/parkrun/
zaraz po jednorazowej rejestracji do biegu:
http://www.parkrun.pl/rejestracja

Nie może Was zabraknąć w Gorzowie na kolejnej edycji biegu! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy – na pewno nie pożałują.

Wyniki, trasę oraz np. harmonogram wolontariuszy na gorzowskim parkrun znajdziecie tutaj:

www.parkrun.pl/gorzowwielkopolski/

Po zakończonym biegu spotykamy się na kawie w kawiarni Słodko & Słono gdzie oprócz miłego towarzystwa i smakołyków na hasło parkrun otrzymacie 10% zniżki.

Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2018 Gorzow.com

^