HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 78; poniedziałek, 23 kwiecień 2018 Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Inne • 2018-04-26
Seans kąpieli w dźwiękach - medytacja prowadzona

Serdecznie zapraszamy na seans kąpieli w dźwiękach tym razem połączony z medytacją prowadzoną.

W czasie seansu używane będą terapeutyczne misy dźwiękowe, gong wietrzny oraz gong typu Tam-Tam. Nie zabraknie również kojących dźwięków dzwonków Koshi, kija deszczowego oraz kamertonów. Spotkania ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, bez względu na to, czy będzie to jego pierwszy w życiu seans kąpieli w dźwiękach czy kolejny. Nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

Koncert poprowadzi Malwina Aurelia Atras (www.facebook.com/terapiadzwiekiemgorzow/), ukończyła 4-stopniowy kurs masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa i jest praktykiem tej metody w trakcie certyfikacji. Malwina gra z prawdziwą pasją dla siebie oraz bliskich osób. Z radością zagra również dla Ciebie z intencją ukojenia i ciała, umysłu i duszy.

Wskazówki:
Warto założyć na siebie ubranie, które zapewnia komfort, ciepło i wygodę oraz nie krępuje ruchów. Im będzie Ci wygodniej tym lepiej. Pamiętaj też, aby dobrze nawodnić ciało. Wypicie szklanki czystej, niegazowanej wody przed i po koncercie będzie bardzo wskazane.
Maty, poduszki, koce, woda wszystko zapewnione ;)

studio SUFIT, ul. Piłsudskiego 46 g
26.04.2018 , czwartek 20.30
Czas ok 90 minut
Cena 30 zł
Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod numerem tel 794 460 460
Prosimy przyjśc wcześniej 15 minut, by przygotować się i wygodnie ułożyć.

Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2018 Gorzow.com

^