HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 375; niedziela, 20 maj 2018 Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kabarety • 2018-05-26
I Gorzowski Piknik Stand-Up: Wstęp Wolny- Jahns, Nowaczyk, Socha

I Gorzowski Piknik Stand-Up!


Zapraszamy 26 Maja na pierwszy Stand-Up w na świeżym powietrzu!

W ramach imprezy na scenie zobaczycie 4 komików i to zupełnie za darmo!

Podczas I-go Gorzowskiego Pikniku Stand-Up wystąpią:


Krzysztof Jahns - Występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu.

Tomek Nowaczyk - Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci.

Mateusz Socha - człowiek z Żagania pod wrocławską przykrywką. Na scenie opowiada historie ubrane w abstrakcję, pełne dialogów i zwrotów akcji, a i tak nie sposób mu nie wierzyć. Bez skrupułów pierze rodzinne brudy, zagląda w niezrozumiałe umysły kobiet i oczernia rzeczywistość. Finalista Antrakt Stand-Up Festiwal 2016, zwycięzca Kuźni Stand-Upu 2016 i finalista Stand-Up War 2016.

Imprezę poprowadzi:

Damian "Viking" Usewicz- Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

I Gorzowski Pikinik Stand-Up odbędzie się na dziedzińcu kamienicy u zbiegu ulic Młyńskiej i Składowej!

WSTĘP WOLNY!

Organizatorzy:
Fundacja Cooltura
Miasto
Gorzów Wielkopolski

Zadanie dofinansowano z budżetu miasta Gorzów Wlkp

Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2018 Gorzow.com

^