HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 377; niedziela, 20 maj 2018 Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Koncerty • 2018-05-18
Koncerty: Lastryko i Popsysze + after / piątek / 18.05 / g 20:30

Kolejny ciekawy piątek w MagnetOffOnie!


Tym razem odwiedzą nas trójmiejskie składy Lastryko i Popsysze! Po koncercie oczywiście nasi rezydenci grają do rana.

Lastryko to trzech muzyków związanych z trójmiejską sceną alternatywną, tworzących muzykę z pogranicza psychodelii, krautrocka i rocka alternatywnego. W twórczości grupy słychać jego nadmorskie pochochodzenie oraz inspiracje rodzimym science fiction.

Zespół zagrał szereg koncertów w Polsce oraz Krajach Bałtyckich, włączając w to supporty przed amerykańskim Tortoise, japońskim Toe, czy chilijskim Follakzoid.

Debiutancki album powstawał w procesie kolektywnej improwizacji. Ostatecznie zarejestrowany został materiał transponowany do bardziej zwięzłych form, dzięki czemu muzyka zespołu stała się bardziej komunikatywna, jednocześnie nie tracąc na pomysłowości. Album nazwany po prostu “Lastryko” został wydany nakładem Music is The Weapon.

Obecny skład:
Artur Bieszke (1926, Marla Cinger, KSAS)
Jacek Rezner (Wilga)
Wojtek Lacki (Ampacity, So this is Goodbye)

Ostatni album:

https://www.youtube.com/watch?v=XPSHXa7Mm6E


Popsysze to trio z trójmiasta, które powstało w 2008 roku. W skład zespołu wchodzą Jarek Marciszewski (gitara, wokal), Sławek Draczyński (bas) oraz Kuba Świątek (perkusja, wokal).

Zespół ma na swoim koncie trzy albumy „Popstory” (2012), „Popsute” (2015) oraz „Kopalino” (2017). – wszystkie wydane przez Nasiono Records.

Najświeższa płyta powstała w kwietniu 2016 roku w trakcie tygodniowego pobytu w domku wypoczynkowym w pomorskiej wsi Kopalino – w czasie tego wyjazdu została skomponowana i zaaranżowana większość utworów na nowy album. W nagranym materiale słychać morze, czuć wilgotną ziemię. Okolica zauroczyła oraz zainspirowała zespół i właśnie z tego powodu jako nazwę wydawnictwa wybrano „Kopalino”.

Zespół ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Damo Suzuki (ex Can; efektem spotkania jest bootleg z zapisem improwizowanego koncertu, który miał miejsce w ramach Space Fest w 2012 roku), Tomasz Ziętek (Mitch & Mitch, Dick4Dick, Loco Star, Pink Froyd), Grzegorz Guziński (Homosapiens, Flapjack). W składzie z Leatitią Sadier (Stereolab) i Rayem Dickaty (ex Spiritualized) Asią Bielawską (Asia i Koty), Jakubem Kozakiem (Esthetics), Małgorzatą Penkallą i Magdaleną Gajdzicą (Enchanted Hunters) oraz Karolem Schwarzem (KSAS) stworzyli muzyczny kolektyw: Pure Phase Ensamble 4.

Wstęp: 15 zł
Zakupiony bilet jest darowizną na cele fundacji
MagnetOffOn i pokrywa koszty organizacji koncertów. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2018 Gorzow.com

^