HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 527; wtorek, 17 lipiec 2018 Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Warsztaty • 2018-08-06
Muzyczne letnisko czyli warsztaty międzypokoleniowe

Z entuzjazmem godnym wakacyjnych doznań Filharmonia Gorzowska zaprasza babcie i dziadków z wnukami na pierwsze w Gorzowie wakacyjne warsztaty międzypokoleniowe.

MUZYCZNE LETNISKO to oryginalny pomysł na wspólne spędzenie czasu i odkrywanie nowych przestrzeni do wspólnej zabawy – zapraszamy do Filharmonii Gorzowskiej! Oto pierwsze realizowane przez nas warsztaty artystyczne z udziałem dwóch pokoleń, dwóch różnych bajek, dwóch różnych światów.
Na naszym Muzycznym Letnisku właśnie z tych różnic stworzymy coś bardzo wyjątkowego – poprzez wspólne muzykowanie i twórcze działanie wyczarujemy najbardziej muzyczną i kolorową więź międzypokoleniową.

Warsztaty odbywać się będą od 6 – 10 sierpnia br. w dwóch grupach wiekowych:

I grupa (młodsza) – dzieci w wieku 3-6 lat wraz z babcią / dziadkiem
II grupa (starsza) – dzieci w wieku 7-9 lat wraz z babcią / dziadkiem
 
Warsztat prowadzony jest metodą Mobilnej Rekreacji Muzycznej z elementami autorskiego programu Anny Siek, aktorki, muzyka, pedagoga i muzykoterapeuty.
 
 
Aby wziąć udział w warsztatach – wystarczy zadzwonić pod nr tel. 95 73 92 748, lub końcówka 749. Zapisy potrwają do momentu wyczerpania miejsc.

WSTĘP NA WARSZTATY DLA DWÓCH OSÓB (dziecko i babcia / dziadek)
150 zł  / 5 dni warsztatów (30 zł / 1 dzień warsztatów)

Warsztaty mają charakter 5-dniowego cyklu i zakładają udział stałej grupy uczestników. Program warsztatów dostępny jest na stronie Filharmonii Gorzowskiej.

© 2018 Gorzow.com

^