HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 527; wtorek, 17 lipiec 2018 Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2018-07-13
Labirynt sportu w NoVa Park

Finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej już w ten weekend!

Te wyjątkowe wydarzenie poprzedzi „Labirynt Sportu”, do którego NoVa Park zaprosi swoich najmłodszych klientów w dniach 13-14 lipca w godzinach 13.00-19.00. W programie m.in. konkurencje sportowe, zdrowe przekąski oraz wata cukrowa.

Specjalny labirynt przypominający piłkarską murawę, który stanie w NoVa Park będzie pełen sportowych emocji oraz licznych zadań i atrakcji dla najmłodszych. Na maluchy będą czekać:
•    piłkarskie malowanie twarzy,
•    pyszna wata cukrowa,
•    zdrowy poczęstunek w postaci kubeczka z owocami,
•    konkurencje sportowe.

Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzyma mapę, która ułatwi poruszanie się po wąskich i skomplikowanych korytarzach labiryntu. Labirynt będzie posiadać tylko wejście oraz wyjście, i to właśnie pomyłki lub ślepe zaułki będą gwarantować możliwość skorzystania z przygotowanych atrakcji. Za każdą pokonaną przeszkodę najmłodsi będą zbierać wskazówki, jak znaleźć wyjście z labiryntu.
„Gotowi na sportowe emocje? Specjalnie dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy labirynt pełen atrakcji. Przyjdźcie całą rodziną do NoVa Park i pozwólcie swoim maluchom na sportową zabawę. Polacy nie wyszli z grupy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, ale Wy możecie zobaczyć, jak szybko Wasze pociechy wychodzą z naszego piłkarskiego labiryntu. Zapraszamy do zabawy, która pozwoli odkryć sportowego ducha, poczuć się jak na piłkarskiej murawie i sprawdzić się w naszych konkurencjach” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wstęp do „Labiryntu Sportu” w NoVa Park jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w dniach 13-14 lipca w godzinach 13.00-19.00 na terenie zewnętrznym przed NoVa Park od strony Dominanty.

© 2018 Gorzow.com

^