HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 210; środa, 26 wrzesień 2018 Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Warsztaty • 2029-09-20
KUBA SOJKA - Letnia Pozytyvka Finał - Klub Magnetoffon

Stowarzyszenie Pozytyvka zaprasza 29.09 o godzinie 16:00 na ich pierwsze wydarzenie. Będą to warsztaty produkcji muzycznej które poprowadzi Kuba Sojka w Klubie Magnetoffon.

Koniec lata to czas na wielki finał wakacyjnego cyklu warsztatów muzycznych. W ramach podziękowania Wam za aktywny udział w dotychczasowych spotkaniach, postanowiliśmy zaprosić naszego dobrego znajomego Kuba Sojka aka Psi-Acoustic, który poprowadzi dla Was warsztaty produkcji muzycznej w Ableton Live. Całość zwieńczy After Party, podczas którego Kuba zaprezentuje swój najnowszy materiał. Stowarzyszenie Pozytyvka powstało by skupić energię i zapał kilkunastu osób, którym na sercu leży rozwój i propagowanie kultury muzycznej na wysokim poziomie w naszym mieście. Spodziewajcie się w nadchodzącym czasie wielu wydarzeń, które przyniosą masę pozytywnych emocji.

// WARSZTATY ABLETON LIVE //
Warsztaty produkcji muzycznej w Ableton Live, poprowadzi doświadczony producent,live performer ,DJ i muzyk ,a zarazem ambasador marki Ableton w Polsce – Kuba Sojka aka Psi-Acoustic. Jest to jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej. Szykuje się nie lada gratka zarówno dla muzycznych pasjonatów stawiających swoje pierwsze kroki w świecie dźwięku, jak i zaawansowanych twórców,którzy będą mogli poszerzyć swój warsztat o kolejne techniki produkcji muzyki elektronicznej. Zdolności producenckie Kuby Sojki znane są już od lat. Podczas warsztatów przybliży tajniki konstrukcji Live Act a także zaprezentuje techniki sound designu, czyli kreacji dźwięku z wykorzystaniem syntezatorów analogowych. Startujemy o godzinie 16:00. Ilość miejsc mocno ograniczona dlatego zainteresowanych zapisami prosimy o szybki kontakt.


// AFTER PARTY //
Punktem kulminacyjnych naszego finału, który rozpocznie się niemal bezpośrednio po zakończeniu warsztatów będzie After Party na dwóch salach klubu MagnetOffOn. Kuba Sojka z pewnością rozgrzeje parkiet swoim energetycznym liveactem a o godny support zadbają gorzowscy artyści związani z naszym stowarzyszeniem.


Cena biletów:
  • 15 - 20 zł.
Bilety do nabycia przed wejściem do Klubu Magnetoffon.
© 2018 Gorzow.com

^