HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 396; niedziela, 18 listopad 2018 Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kultura • 2018-11-17
Getting Out Festival #6

Od tego roku wchodzimy w cykl biennale.


Nasz festiwal będzie organizowany co dwa lata, za to zwiększymy wysokość nagrody głównej. Cele i zasady organizacyjne pozostają niezmienione.

Chcemy sprowokować wszystkich tworzących muzykę w domach, w głowach, w garażach, na komputerach do wyjścia z projektami dalej i przedstawienia ich przed publicznością w żywej, koncertowej formule. Nie stawiamy ograniczeń gatunkowych. Wierzymy, że dobra muzyka ma uniwersalną cechę – wiarygodność wynikającą ze szczerości wypowiedzi. Nie jest więc ważne czy jesteś solistą, grasz w duecie, korzystasz z elektroniki, sampli czy grasz w „klasycznym” składzie kapeli rockowej. Premiujemy niepokorne, wywrotowe podejście do zastanych form i gatunków. Liczymy na autorski, muzyczny przekaz wsparty niebanalnym (najlepiej polskim) tekstem. Nagrodą główną Festiwalu jest sfinansowanie dowolnego etapu produkcji wydawnictwa fonograficznego (rejestracja studyjna, mastering, tłoczenie itp.) wartości 4600 zł netto.

Festiwal, chociaż ogólnopolski, jest skierowany do młodych, amatorskich twórców z regionu gorzowskiego. Wspiera i premiuje tworzenie autorskiego i niekomercyjnego repertuaru. Zainteresowanych przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się regulaminem i z kartą zgłoszenia. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 10 listopada (termin nadesłania zgłoszeń do I etapu) na adres: info@mckgorzow.pl.

Karty zgłoszenia i więcej o festiwalu na:
www.gof.mckgorzow.pl.

17-18 listopada 2018, Sala Widowiskowa MCK, ul. Drzymały 26.

Wstęp wolny.


Strona wydarzenia na Facebooku

 

© 2018 Gorzow.com

^