HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 167; niedziela, 18 listopad 2018 Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2018-11-10
parkrun Gorzów #59 - edycja biało-czerwona

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną zwyczajną-niezwyczajną sobotę w Parku Kopernika.


I mimo, że każde spotkanie w parkrunowym gronie jest wyjątkowe, to najbliższe daje nam co najmniej 100 powodów, by tak sądzić!

W przeddzień 100 rocznicy odzyskania niepodległości zachęcamy do podkreślenia Waszej garderoby akcentami biało-czerwonymi oraz może zaproszenia kolejnych stu osób na parkrun? Co Wy na to? ;)

parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem – jak wolisz!

Udział w biegach jest zawsze całkowicie bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej, warunkiem jest posiadanie kodu uczestnika ze sobą, które możecie po prostu wydrukować lub zamówić na stronie :
https://parkrun-barcode.com/pl-PL/GetBarcode

zaraz po jednorazowej rejestracji do biegu:
http://www.parkrun.pl/rejestracja

Wyniki, trasę oraz np. harmonogram wolontariuszy na gorzowskim parkrun znajdziecie tutaj:

www.parkrun.pl/gorzowwielkopolski/

© 2018 Gorzow.com

^