HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 360; niedziela, 20 styczeń 2019 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Koncerty • 2019-01-21
Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem z programem pt.

Filharmonia gorzowska zaprasza 21.01 na występ Alicji Majewskiej z Włodzimierza Korcza z programem pt. "Okrągły Jubileusz".

Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Z prostych piosenek artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności.

Artystce towarzyszyć będzie kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką Okrągły Jubileusz - Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący im już od 5 lat „Warsaw Opera Quartet”.
 
Koncerty Alicji Majewskiej to niezwykła okazja przeżycia emocji jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni artyści. Utwory takie jak: "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobieta", "To nie sztuka wybudować nowy dom" to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Tajemnica sukcesu piosenkarki, to niesamowita interpretacja piosenek w sposób nie pozostawiający nikogo obojętnym na urodę słowa i muzyki.

Ceny biletów:
rzędy od A do J (środek sali) 109 zł; boki (m: 1-4 i 25-28 ) 99 zł. Rzędy od K do T po 99 zł. Informacje na temat koncertu czy rezerwację biletów proszę kierować pod nr. tel: 507 043 950 Ewa Siebuła.
 
Bilety wstępu na oba wydarzenia są do nabycia na stronie:
www.bilety.fm, na Majewską i Korcza TUTAJ
© 2018 Gorzow.com

^