HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 11; poniedziałek, 15 lipiec 2019 Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-04-17
Szkolenie dot. zmian podatkowych

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Start do zmian podatkowych na rok 2019”.

 
Szkolenie odbędzie się 17 kwietnia od godziny 9.00 do 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ulicy Sikorskiego 3-4. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
 
Celem szkolenia jest przedstawienie zatwierdzonych zmian w przepisach podatkowych które weszły w życie w 2019, w szczególności w zakresie rozliczania kosztów związanych z wykorzystaniem w działalności gospodarczej samochodów osobowych, nową stawką CIT. Dodatkowo omówione zostaną przepisy związane z split payment, które weszły w życie 1 lipca 2018 r.
 
Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.
 
Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę w zakresie wariantów rozliczenia wydatków związanych z wykorzystaniem samochodów osobowych oraz na temat wpływu metody split payment na funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, omówiona zostanie problematyka zmian w procedurach informacyjnych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.
 
Szczegółowy harmonogram szkolenia w załączeniu. 
 
Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.
 
Organizator zachęca do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości tutaj. 
W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską, tel.(91) 312 92 22
© 2018 Gorzow.com

^