HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 69; niedziela, 25 sierpień 2019 Imieniny Belii, Ludwika, Luizy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2019-04-27
II Witnicka Masa Rowerowa

II Witnicka Masa Rowerowa już 27 kwietnia! Cały dochód z wpisowego będzie przeznaczony na pomoc ciężko choremu Sebastianowi Krawczyńskiemu. II Witnicka Masa Rowerowa już 27 kwietnia! Cały dochód z wpisowego będzie przeznaczony na pomoc ciężko choremu Sebastianowi Krawczyńskiemu.

 
Na czym będzie polegać II Witnicka Masa Rowerowa? Organizatorzy przygotowali 4 trasy dla rowerzystów i po jednej trasie dla biegaczy i dla amatorów nordic walking. Każdy uczestnik wpłaci wpisowe, które zasili konto pomocy Sebastianowi Krawczyńskiemu, młodemu witniczaninowi zmagającemu się z rakiem kości. Po zakończeniu przejażdżek, biegu i marszu, wszyscy uczestnicy spotkają się na pikniku na parkingu za sklepem Pepco, gdzie będą m.in. stoiska z watą cukrową, goframi i swojskim ciastem, wojskowa grochówka i dmuchane zamki. Dochód ze sprzedaży ciast i zupy oraz korzystania z dmuchanych zamków również będzie przeznaczony na leczenie Sebastiana.
 
Najkrótsza trasa rowerowa - rodzinna - liczy sobie około 6 kilometrów. Start na deptaku przy Urzędzie Miasta i Gminy i dalej ul. Moniuszki, ścieżką przy stawie miejskim, dalej ul. Wiosny Ludów, ul. Zacisze, ul. Myśliwską do ośrodka Leśne Ustronie i z powrotem tą samą trasą pod Urząd.
 
Trasa średnia - rekreacyjna - również zaczyna się na deptaku przy Urzędzie Miasta i Gminy i dalej ul. Moniuszki, ścieżką przy stawie miejskim, dalej ul. Wiosny Ludów, ul. Zacisze, ul. Myśliwską i drogą nad jez. Wielkie, a przy jeziorze nawrót i powrót tą samą trasą. Trasa liczy 13 kilometrów
 
Trasa dłuższa - turystyczna - wiedzie z deptaku ul. Moniuszki, ul. Zaułek Kowalski, ul. Traugutta, ul. Kostrzyńską i dalej ścieżką rowerową do Kamienia Małego, a stamtąd drogą powiatową do Kamienia Wielkiego, Mościc, Mościczek i z powrotem do Witnicy na deptak ul. Kostrzyńską. Ta trasa ma 20 kilometrów
 
Najdłuższa trasa - wyczynowa - ma prawie 30 kilometrów. Zaczyna się na deptaku, wiedzie wspomnianymi trasami do jez. Wielkiego, dalej do Mostna, a stamtąd przez Bogusław, Kamień Wielki i Mościce do Witnicy.
 
Ponadto trasa biegowa i nordic walking wiedzie z deptaku przez ul. Parkową, Strzelecką i Cegielnianą do Leśnego Ustronia i z powrotem. Ta trasa liczy około 6 kilometrów.
 
Wpisowe wynosi 10 zł dla dzieci i młodzieży oraz 20 zł dla dorosłych. Warto przeznaczyć tę symboliczną kwotę na wsparcie dla Sebastiana Krawczyńskiego - z wielu takich ,,cegiełek'' uzbiera się spora kwota. W akcji biorą udział Urząd Miasta i Gminy w Witnicy, Liga Obrony Kraju - Koło w Witnicy, Jednostka Strzelecka 4044 Witnica, Stowarzyszenie Dzieci Niepełnosprawnych Witnickie Promyczki oraz grupa wolontariuszy. Szykujcie rowery, biegówki i kijki!

wydarzenie na fb 
© 2018 Gorzow.com

^