HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 258; sobota, 24 sierpień 2019 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Spotkania • 2019-05-19
Miej wyje ane, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania

W XXI wieku żyjemy szybciej, chcemy więcej, liczy się efektywność i efektowność. 


Pędzimy, pędzimy nie wiadomo tak naprawdę za czym. Podobno za szczęściem i świętym spokojem? 
 
Idzie wiosna i może czas zadać sobie pytanie? Jak poukładać swoje wyzwania, cele? Jakie porządki chciałabym/chciałbym wprowadzić w swoim życiu? Czy naprawdę jest mi potrzebny taki pęd? A może odrobinę odpuścić i sprawdzić co by się tak naprawdę zmieniło, gdybym nauczył/a się tej sztuki?
 
Zapraszam na szkolenie, pod niezwykle kontrowersyjnym tytułem "Miej wyjebane, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania". Znajdziesz tu dawkę inspiracji zaczerpniętą z:
-mojego życiowego doświadczenia,
-przestawionej literatury dot. tematu zdystansowania (zarówno tzw. amerykańskiej, jak i wschodniej). Dopełnieniem motywacji i dalszej inspiracji będzie zdobycie przez Ciebie doświadczenia z warsztatowych ćwiczeń.
 
Od ponad 9 lat intensywnie interesuję się tym tematem, obserwuje, testuje narzędzia i metody. Podczas szkolenia przedstawiam nie tylko własne, wypracowane i sprawdzone metody, ale również i takie, które mogą służyć tylko i wyłącznie Tobie.  
 
Podczas trzech godzin szkolenia podam esencję, wiedzę i pomysły, tak abyś po szkoleniu będziesz wiedział/a gdzie szukać dalej, jaką literaturę wybrać, gdzie zaczerpnąć dalszą wiedzę oraz jak trenować w sobie tą sztukę.
 
Obiecywano nam w dzieciństwie.. "jak dorośniesz będziesz decydować o sobie.." . Teraz już jesteś dorosły/a, a zatem pozwól sobie płynąć i korzystać z wyborów, których sam dokonujesz.
 
Inwestycja w swój rozwój: 69 zł.
Zakup biletów możliwy przez stronę www.kasiaczyz.pl w zakładce sklep lub bezpośrednio przez link:
 
 
Informacje o prowadzącym – dr Katarzyna Niedzielska-Czyż
 
Doktor nauk prawnych, bachalor of german and polish law, dyplomowany trener, certyfikowany coach ICF (w stopniu ACC), Master of Businees Administration. Łączę wiedzę i doświadczenie zdobytą jako prawnik, członek rad nadzorczych, doradca w biznesie z pasją do fascynacji człowiekiem. Liczne szkolenia, sesje, wykłady w Polsce jak i za granicą pozwalają na nietuzinkowe pobudzenie ludzi do refleksji w życiu zawodowym jak i osobistym. Ukończyłam wiele warsztatów z komunikacji, asertywności, z technik oddechowych jak i relaksacyjnych. Wykorzystując zdobyte dotychczas doświadczenia pracuję z ludźmi na wielu płaszczyznach tak aby mogli z większą łatwością wdrożyć, zaakceptować proces zmiany i dążyć do rozwoju osobistego.  Pasjonuję się jogą, odkrywając ją nieustannie na nowo.  Jestem osobą wychowaną z książką i na książkach. Ten kto mnie zna wie, że książka jest moim nieodłącznym elementem w domu, na uczelni, szkoleniach, podczas prowadzonych zajęć czy w podróży. Uwielbiam czytać, ale i inspirować innych skonsumowaną lekturą.

wydarzenie z fb 
© 2018 Gorzow.com

^