HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 115; sobota, 24 sierpień 2019 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-05-19
Wegańska Kuchnia Społeczna / 19.05 / Miejski Ośrodek Sztuki

Zapraszamy na kolejną edycję Kuchni Społecznej Gorzów. 

 
Tym razem sztuka kulinarna połączy się ze sztuką wysoką, ponieważ będzie nas gościł Miejski Ośrodek Sztuki, który jest współorganizatorem naszego wydarzenia. Pamiętajcie tylko, że nie zabieramy przekąsek do sal wystawowych ;) 
 
 
Po części kulinarnej zapraszamy na wykład na temat wpływu diety wegańskiej na zdrowie, który wygłosi dla nas Malwina Malinowska z poznańskiego oddziału Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! i studentka 4 roku medycyny. Jeśli macie jakieś pytania na temat zdrowia lub na temat działań fundacji, będzie możliwość rozmowy po wykładzie. 
 
Zdarza się Wam czasem coś namieszać? Nam tak :D Więc zrobimy dla Was mały pokaz, jak z tego mieszania otrzymać pyszny i zdrowy sok lub koktajl. Jeśli chcecie pomieszać coś sami, zabierzcie ze sobą składniki, a my udostępnimy sprzęt :)
 
Przygotujemy też dla Was degustację kolejnych wegańskich produktów, a wśród osób, które zjawią się z własną potrawą, rozlosujemy niespodziankę!
 
 
Zdjęcia podczas wydarzenia będzie robiła przecudowna duszyczka Zdjęcia prosto z serca - Malwina Atras - fotografia ślubna i nie tylko 
 
 
WSTĘP: własna potrawa wegańska (bez mięsa, jaj, nabiału i miodu) lub 15 zł, które zostanie przekazane dla OTOZ Animals - Inspektorat Gorzów Wlkp.
 
 
WAŻNE!
- prosimy o przyniesienie własnych naczyń i sztućców oraz "narzędzi" do nakładania dań (zachęcamy do przyniesienia tych wielorazowych ;) ).
- możecie też podpisać swoje dania i wypisać podstawowe składniki,
- dania bezglutenowe mile widziane! (prosimy o podpisanie),
- na miejscu będą woda, kawa i herbata.
 
Do zobaczenia! :)

wydarzenie z fb 
© 2018 Gorzow.com

^