HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 9; sobota, 24 sierpień 2019 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Warsztaty • 2019-05-16
Salsa

Witajcie:) Za nami 3 miesiące podstaw z Bachaty i Kizomby. Przyszedł czas na Salsę liniową. 

 
Salsa jako taniec użytkowy, wykorzystywany do tańczenia w klubach na często zatłoczonych parkietach, ogranicza powierzchnię, po której porusza się para. W przeciwieństwie do turniejowych tańców towarzyskich, para tańcząca salsę nie przemieszcza się po całym parkiecie, tylko przez większość tańca zajmuje niewielki jego fragment.

Salsę przez większą część czasu tańczy się w parze. Jednak bardziej zaawansowani tancerze pozwalają sobie często na sekwencję improwizowanych kroków solowych w celu popisania się swoją umiejętnością tańca.

Salsa czerpie z wielu różnych stylów i w rozmaitych miejscach rozwijała się pod różnymi wpływami. Duże zróżnicowanie spowodowało wyodrębnienie tak zwanych stylów salsy. Style te różnią się krokiem podstawowym, rytmicznym umiejscowieniem kroków (np. taniec na 1 lub 2) w muzyce, geometrią tańca (taniec po kole lub w linii), sposobem prowadzenia partnerki, ilością elementów akrobatycznych w tańcu, istnieniem bądź brakiem elementów solowych.
 
 
Zajęcia raz w tygodniu:
czwartki 20:30 ( zupełnie od podstaw) po kursie podstawowym możliwość kontynuowania w grupie open.
 
Karnet na 4 wejścia 60 zł od osoby.
Pojedyńcze wejście 20 zł osoba.
 
Zajęcia prowadzi:
 
Karolina Bieńkowska, która jest założycielką Szkoły Tańca „Dance Mix”. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako 6 latka. Pierwsze kroki stawiała z tatą , kolejnym przystankiem był klub „Fraszka „ w Kamiennej Górze. W wieku 15 lat po przeprowadzce do Gorzowa Wlkp. zaczęła treningi w „Fan Dance” u Grzegorza i Anny Deptów.
 
Równocześnie prowadziła warsztaty z niemiecką grupą taneczną z Bad Freienwalde , która odwiedzała nas w Gorzowie na zasadzie wymiany. Następnie trenowała taniec towarzyski trzy lata we Frankfurcie /O i Berlinie. Ukończyła 3 letnie studia licencjackie na Animacji Społeczno – Kulturalnej ( ze specjalnością taneczną) na Uniwersytecie Lubuskim w Zielonej Górze, kurs na instruktora tańca towarzyskiego na AWF gdańskim oraz studia magisterskie z pedagogiki ogólnej na PWSZ w Gorzowie Wlkp.
 
Z młodzieżą, dziećmi oraz dorosłymi pracuje już od 19 lat. Jest tancerką z bardzo dużym doświadczeniem i stażem tanecznym. Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Od wielu lat kocha taniec hip – hop, uczestnicząc w zawodach i warsztatach na terenie całego kraju i poza jego granicami. Kilka lat z rzędu tańczyła w finałach duetów najbardziej prestiżowej imprezy tańca hip hop „Rytmie Ulicy” Przez półtora roku tańczyła w teatrze tańca w Pile jeżdżąc z nim na gościnne pokazy do Holandii oraz do większych miast w Polsce.
 
Z teatrem pantomimy „Dar” występowała w Grecji. Pobierała lekcje tańca w Brodway Dance Center w Nowym Jorku. Tańca uczyła się od najlepszych. Niewątpliwym zaszczytem było współtworzenie choreografii w Filharmonii gorzowskiej do musicalu „Śnieżka”, "Alicja w krainie czarów" oraz "Pinokio". Tańcząc ze swoją formcją „Move up” w kategorii produkcje taneczne wytańczyła wice mistrzostwo świata w Bochum w Niemczech. Właścicielka szkoły kocha taniec całym sercem, kocha ludzi którzy pomagają spełniać jej marzenia, cieszy się każdym mniejszym i większym sukcesem dzieciaków i dorosłych.
 
Po zakończeniu kariery w tańcu towarzyskim jej serce skradły Bachata, Kizomba i Salsa. Wraz ze swoim parterem Szymonem bierze udział w wielu wydarzeniach, warsztatach  i kongresach ciągle zgłębiając swoja wiedzę. 
 
Przyjdź, zaraź się i Ty:)

wydarzenie z fb
 
© 2018 Gorzow.com

^