HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 401; poniedziałek, 23 wrzesień 2019 Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Sport • 2019-05-25
XXVI Bieg Żakowski 25 maja

Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN zaprasza na festyn rekreacyjno-sportowy „Nad Kłodawką” oraz XXVI Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego. 


Imprezy odbędą się w sobotę, 25 maja od godz. 10:00 na boiskach I LO w Gorzowie Wlkp. przy ul. Puszkina 31.
 
W samo południe już po raz dwudziesty szósty wystartuje pięciokilometrowy Bieg Żakowski, ale już od godz. 10.00 na boiskach, przy ul. Puszkina będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych: zabawy rekreacyjno-sportowe dla najmłodszych, biegi dla dzieci, występy muzyczne i taneczne, grochówka ze szkolnej kuchni polowej i wiele innych atrakcji.
 
Zgłoszenia do biegu przyjmowane są elektronicznie pod adresem TUTAJ oraz w sobotę w sekretariacie zawodów od godz. 9:30. W dniu biegu będziemy przyjmować również zgłoszenia do biegów dla dzieci.
Organizatorzy informują o utrudnieniach w ruchu drogowym ok. godz. 12-12.45 w okolicach ulic Puszkina, Czarneckiego, Kazimierza Wielkiego, Kuratowskiej, Błotnej, Okrzei, Powstańców Wlkp. i Dowbora-Muśnickiego. Prosimy kierowców o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności.
 
Imprezy są współfinansowane przez Miasto Gorzów Wlkp. i Województwo Lubuskie.
© 2018 Gorzow.com

^