HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 27; poniedziałek, 16 wrzesień 2019 Imieniny Jagienki, Kamili, Korneliusza
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Zajecia • 2019-06-15
Taneczne tsunami nad Wartą vol. 4!

Taneczne tsunami nad Wartą vol. 4!

 
Po sukcesie poprzednich edycji naszej imprezy, mamy przyjemność również w tym roku zaprosić wszystkich miłośników Salsation® do Gorzowa! 
Planujemy dla Was niesamowite atrakcje (mamy nadzieję, że już nie pogodowe ani pożarowe ) 
Będzie to kolejna niezapomniana impreza dance-fitness, na którą zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i płci.
 
W tym roku spotykamy się 15.06.2019r. (sobota)!
godzina 14:00 - 16:00
scena na Moście Staromiejskim 
wstęp BEZPŁATNY! 
 
Prezenterzy:
 
Karolina Grychnik - Bytom
Magda Reinke - Piła
Monika Pavlović - Olsztyn
Dominik Sochacki - Łódź
Maciej Sarnat - Kielce
Paulina Waluś - Szczecin
Sonia Zwoleńska - Jasło
Dagmara Żółkowska - Gorzów Wlkp.
 
Czym jest Salsation®? 

Nazwa "Salsation" powstała poprzez połączenie dwóch słów: "salsa" i "sensation".
Słowo "salsa" użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w znaczeniu sosu (z języka hiszpańskiego salsa=sos), czyli mieszanki wielu stylów, rytmów i kultur.
Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności - dlatego w nazwie użyte zostało słowo "sensation", oznaczające odczucia i wrażenia.
 
Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.
 
Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.
 
Każdy, kto kocha taniec jest mile widziany. Uczestnicy biorący udział w zajęciach zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej. 
 
Twórcą programu Salsation® jest pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness Alejandro Angulo.
 
Organizatorem imprezy jest Fundacja "Pozytywka".
Impreza współfinansowana z budżetu miasta Gorzowa Wlkp.
© 2018 Gorzow.com

^