HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 16; czwartek, 19 wrzesień 2019 Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Wykłady • 2019-06-12
O genealogii w Muzeum

Kolejny wykład z cyklu Gorzowskie Konwersatoria Muzealne poświęcony będzie  genealogii. 


 W środę, 12 czerwca br. o godz. 17.00 w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35 "O genealogii od podstaw do rozszerzenia — na przykładzie Galicji" opowie Konrad Zaleski.
 
Konrad Zaleski od czterech lat prowadzi badania genealogiczne na podstawie dokumentów z m.in. Archiwum Akt Dawnych w Warszawie, Państwowego Archiwum we Lwowie, Obwodowego Archiwum w Tarnopolu, Staatsarchiv w Wiedniu. Jest administratorem profilu „Nowosiółka Koropiecka, Puźniki — nasze dziedzictwo” na portalu społecznościowym Facebook oraz strony internetowej: nowosiolkakoropiecka.gorzow.iq.pl.
 
Jest laureatem, finalistą olimpiad i konkursów historycznych, stypendystą Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego i Marszałka Województwa Lubuskiego. Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim.
 
Zaleski podczas spotkania opowie o tym, jak zaczynać przygodę z genealogią i jakie kolejne kroki powinno się stawiać wraz ze zgłębianiem historii rodziny. Oczywiście wszystko w kontekście Galicji, z której pochodzą wszyscy jego przodkowie.
 
© 2018 Gorzow.com

^