HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 459; wtorek, 24 wrzesień 2019 Imieniny Dory, Gerarda, Maryny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-09-12
W świecie snów - Księżycowy Krąg Kobiet - Gorzów

Jesteśmy kobietami, a każda z nas jest cudem! Jesteśmy tutaj, bo pragniemy wspólnie celebrować naszą kobiecość! 


To co kobiece jest święte! Stwórzmy więc razem świętą przestrzeń dla naszej kobiecości. Nasz Księżycowy Krąg kobiet to miejsce, w którym odnajdujemy i rozwijamy radość płynącą z wnętrza każdej z nas i zaufanie do siebie i innych kobiet. Nie będziemy ‘przerabiać’ lekcji. Będziemy cieszyć się sobą. 
 
Czy fascynują cię sny? Czy chciałabyś znaleźć klucz do ich zrozumienia? Czy miałaś ważny, poruszający sen, którym chciałabyś podzielić się z innymi? Sen, który zapadł w pamięć, który chciałoby się zrozumieć, a nawet – urzeczywistnić? Tym razem, w czasie naszego spotkania poruszymy temat śnienia. 
 
Podczas spotkania będziesz mogła doświadczyć nowatorskiej metody pracy ze snami, jaką jest Krąg Snów. Wywodząca się z rdzennych kultur, opisana i wypraktykowana przez terapeutkę Connie Kaplan metoda sprawia, że sny stają się narzędziem transformacji, źródłem wiedzy, odwagi i inspiracji. 
 
Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w spotkaniu, proszę, spróbuj zapamiętać kilka snów, które pojawią się w ciągu najbliższych nocy i zapisać je. Swoje notatki weź proszę na spotkanie.

wydarzenie z fb 
© 2018 Gorzow.com

^