HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 457; wtorek, 24 wrzesień 2019 Imieniny Dory, Gerarda, Maryny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Informacje • 2019-09-13
Koncert legendarnej grupy Stare Dobre MałżeństwoKoncert legendarnej grupy Stare Dobre MałżeństwoKoncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo

Zapraszamy na koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się w piątek, 13 września 2019 r., o godz. 19.00 w Filharmonii Gorzowskiej.


Bilety są dostępne TUTAJ oraz w kasie biletowej Filharmonii Gorzowskiej, przy ul. Dziewięciu Muz 10. 
 
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Najnowsza płyta SDM zatytułowana "CHŁOPIEC Z PLAKATU" jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.
Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.
© 2018 Gorzow.com

^