HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 1; czwartek, 21 listopad 2019 Imieniny Janusza, Marii, Reginy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kultura • 2019-11-11
Niepodległa do Hymnu 2019 - dołącz do akcji!

Zapraszamy do udziału w akcji „Niepodległa do hymnu”, czyli do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe.   

 
„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy wspólnie najważniejsze święto!
 
Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą.  Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!
 
11 listopada w Gorzowie Wielkopolskim, w czasie Wojewódzkich Obchodów Narodowego Święta Niepodległości, zaśpiewamy razem o godzinie 12:00 na Placu Grunwaldzkim.
 
Do akcji „Niepodległa do hymnu” zapraszamy urzędy i instytucje państwowe, jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe instytucje kultury, organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, parafie i wszystkich chcących uczcić Święto Niepodległości wspólnym zaśpiewaniem hymnu.  
 
Jak dołączyć?
 
Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/ i wśród rodzajów wydarzenia wybierając akcję „Niepodległa do hymnu”. Zgłoszenia są widoczne w ogólnokrajowym kalendarium wydarzeń i zwizualizowane na dedykowanej mapie.
© 2018 Gorzow.com

^