HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 375; niedziela, 15 grudzień 2019 Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Spotkania • 2019-12-07
Jarmark Bożonarodzeniowy

Na Nasze podwórko zawita Jarmark Bożonarodzeniowy.  


Po Pchlim Targu jesteśmy naładowani pozytywną energią co dało nam impuls do dalszego działania.
I inspiruje do dalszych kroków! 
Drugi, Bożonarodzeniowy Jarmark, ma w zamyśle stać się znów miejscem spotkań Gorzowian w tym wyjątkowym zakątku w sercu miasta, jakim jest Zielone Podwórko. 
Z Waszym udziałem chcemy stworzyć niepowtarzalną atmosferę dzielenia się swoim talentem, uśmiechem i energią,nie tylko poprzez możliwość zaprezentowania pięknych przedmiotów wykonanych przez lokalnych artystów, czy przeróżnych bibelotów z szufladowych zakamarków, ale także przez otwarcie serc na pomoc zwierzakom w potrzebie, poprzez rozmowy przy gorącej herbacie, pysznym ciastku czy grzanym winie. A wszystko to przy dźwiękach doskonałej muzyki. 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału zarówno sprzedających jak i odwiedzających
Tym razem do współpracy jako wystawców zapraszamy gorąco artystów i rzemieślników, ale też każdego, kto chce puścić swoje skarby w świat. 
Odwiedzający znajdą u nas rękodzieło, książki, ciuchy, płyty, roślinki, gadżety z minionych dekad, pyszne wypieki, grzane wino. 
W razie deszczowej pogody wykorzystamy przejście z ulicy na podwórko  tak jak to było na pierwszym Pchlim Targu i zaaranżujemy tez dodatkowo pomieszczenie na dole dla wystawców.
 
Jeżeli dopisze pogoda to całe podwórko jest do dyspozycji. 
 
Godziny Jarmarku są do późnych godzin wieczornych - marzymy aby magia trwała aż do nocy, przy  klimatycznym oświetleniu ,grzanym winie i muzyce.
 
Wszystkich wystawców bardzo proszę o zgłaszanie tylko poprzez wiadomość na stronie Zielone Podwórko.
 
W wiadomości prosze napisac:
 
-metraż stoiska
--asortyment
-czy dysponuje  własnym stolikiem 
 
Stoiska dla wystawców są bezpłatne

wydarzenie z fb 
© 2018 Gorzow.com

^