HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 217; piątek, 3 lipiec 2020 Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kultura • 2020-07-12
Kolejny cykl Pikników Chopinowskich

Po raz czwarty lato w Filharmonii Gorzowskiej upłynie pod znakiem plenerowych koncertów poświęconych głównie muzyce Fryderyka Chopina.


Od 12 lipca do ostatniej niedzieli wakacji muzyki klasycznej posłuchamy na leżakach, rozstawionych na Placu Sztuk przed Filharmonią.
 
Formuła Pikników Chopinowskich na stałe wpisała się w pejzaż wakacyjnych imprez plenerowych w naszym mieście. Każdego roku przyciąga coraz większą rzeszę gorzowian, którzy całymi rodzinami spędzają niedzielne popołudnia przy dźwiękach muzyki klasycznej.  W tym roku, z uwagi na panującą pandemię, formuła imprez zostanie nieco zmieniona i dostosowana do nowych wytycznych.
 
Koncerty będą odbywały się co drugi tydzień, dla słuchaczy wyznaczona zostanie specjalna strefa oraz zapewniona odpowiednia odległość i środki dezynfekcji.
 
W lipcu odbędą się dwa pikniki: 12 oraz 26 lipca, zaś w sierpniu spotkamy się trzykrotnie: 9, 23 oraz 30 sierpnia.
 
Podczas tegorocznych pikników usłyszymy: Mateusza Tomicę, Michała Mossakowskiego, Jana Wachowskiego, Małgorzatę i Łukasza Wilgów oraz Michała Dziewiora.
 
Pikniki Chopinowskie będą odbywały się w godzinach 16.00-18.00. W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do sali koncertowej Filharmonii. Koncerty są darmowe.
© 2018 Gorzow.com

^