HOME
OGŁOSZENIA
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 94; piątek, 3 lipiec 2020 Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
...
Gorzowskie Firmy:
Gorzów Wlkp. • Kultura • 2020-07-20
ARTmazja-PODRÓŻ PRZEZ WYOBRAŹNIĘ

prowadzenie: Michalina Zając   


W trakcie spotkań z Michaliną Zając będziemy bawić się formą, kolorem i językiem plastyki. Spróbujemy posłużyć się elementami przyrody tworząc własne kompozycje. Będziemy także wychodzić w przestrzeń, aby doświadczenia z obserwacji przenieść do własnego, plastycznego świata.
Zainspirujemy się takimi artystami jak Christo i Jean-Claude oraz Władysław Hasior. Staniemy się podróżnikami, zapiszemy własne drogi, bo wakacje to czas przygód, wypraw w nieznane, zdobywania nowych umiejętności, odkrywania niezwykłych miejsc, podglądania przyrody i poznawania nowych ludzi. 
Sięgniemy do tradycyjnych tematów, takich jak portret czy martwa natura a poprzez współdziałanie stworzymy wakacyjne pamiętniki, które dzięki wyobraźni staną się oryginalną pamiątką z twórczych wakacji w MOSie. 
 
Michalina Zając  - Absolwentka Zespołu Szkół Plastycznych oraz Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na co dzień prowadzi zajęcia z plastyki w szkole podstawowej i grupy plastyczne w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Uwielbia zwierzęta i wszelkie aktywności związane z animacjami dla dzieci. Prowadzi autorski blog ARTmazja.
© 2018 Gorzow.com

^