HOME
OGŁOSZENIA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ FIRMĘ DO BAZY
Osób online: 176; piątek, 20 kwiecień 2018 Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha
... Darmowe ogłoszenie drobne - praca, sprzedaż, usługi, auto-moto i inne ... szybko łatwo i bez rejestracji ... możliwość dodania 4 zdjęć ...
Gorzowskie Firmy:
^

Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży Gorzów Wielkopolski

Nr 55721 - Data dodania 2017-01-14 - Kategoria -> Uslugi

55721_o_1.jpg 
Treść :

Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI.COM" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową. Warsztaty programowania są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania! Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność i wiedzę z matematyki i angielskiego. Wybierając naszą akademię możesz zdobyć cenne umiejętności, które pozwolą Ci wybrać przyszłe studia i pracę.
Akademia "ZAPROGRAMOWANI.COM" oferuje swoje usługi dla uczestników w wieku 7-19 lat w 2 różnych grupach wiekowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni programiści, specjaliści od grafiki komputerowej i zarządzania siecią. Oferujemy dodatkowo zajęcia wyprofilowane pod już posiadaną wiedzę i umiejętności - uczymy podstaw ale także zaawansowanych technik i umiejętności - w zależności od potrzeb. Większość programów nauczania zakłada cztery - dwugodzinne spotkania w miesiącu. Zajęcia nie wymagają posiadania własnego komputera przenośnego, a spotykamy się w zespołach nie większych niż 12 osób. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swój sukces w przyszłości! 
Warsztaty programowania prowadzimy w: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Legnica, Lubin, Leszno, Lublin, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Jelenia Góra oraz Żary.
 E-mail: kontakt@zaprogramowani.com 
Telefon: 608-028-852 
WWW: http://www.Zaprogramowani.com
 

Tel.   608028852
E-mail:  ogl@zaprogramowani.com

Kategoria:  Uslugi

Data:  2017-01-14

Kasuj

ilość odwiedzin: 53982

© 2018 Gorzow.com

^